Žaislai ant automobilio stiklo

Važinėdami po miestus pastebėsite, kad ne vieno auto stiklai būna padabinti įvairiomis dekoracijomis. Ir tai būna ne tik ant galinio stiklo klijuojami privalomieji kelio ženklai, bet ir įvairūs smagūs dalykai, kurie tiesiog puošia automobilį. Pavyzdžiui, vienos mašinos automobiliu stiklai Birzuose yra puošti drugelių lipdukais. Pas kitus ant palangės sėdi pliušinis šuniukas, turintis specialų mechanizmą, vadinamąjį šarnyrą, leidžiantį keistai maksėti galva. Kokie dar yra populiarūs papuošimai, su kuriais gali būti puošiami automobilių langai ir stiklai?

Gyvūno pėdutė

AGNGyvūno pėdutė ant stiklo atsiranda gana dažnai, ir ji paprastai būna susijusi su automobilio savininko meile gyvūnams. Pėdutė arba būna kaip nedidelis paprastas lipdukas, klijuojamas ant stiklo, arba didesnė speciali guminė permatoma plėvė, ant kurios būna ir pėdučių imitacijos. Pastaroji funkcionuoja ir kaip tam tikra užuolaida, leidžianti apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tuo tarpu, mažasis lipdukas ant stiklo tiesiog leidžia turėti kur kas gražesnį vaizdą – tai vien tik dekoracija.

Priklijuojamas žaislas

Kartais ant automobilių langų iš vidinės pusės prie stiklo yra priklijuojamas žaislas. Jis dažnai yra skirtas dėl vaikų, kurie važiuoja ta transporto priemone. Maži vaikai kartais būna neramūs, muistosi, nenori važiuoti, todėl jiems prie stiklo priklijuojami specialūs žaislai, kurie esant judėjimui keičia formas. Tokiu būdu, vaiko dėmesys automobilyje yra nukreipiamas, ir jis kur kas ramiau važiuoja mašinoje.

Populiarūs herojai

Žmonės mėgsta savo automobilius labai suasmeninti, puošti juos tokiais elementais, kokie mieli jų širdžiai. Tarkime, tai gali būti katino „Garfildo“ lipdukas, ar kokio nors kito mielo personažo. Kone galima būtų daryti testą, leidžiantį ką nors nuspręsti apie žmogaus charakterį pagal tai, kokie lipdukai puošia jo langus.

Ironiški užrašai

Šie ypatingai daug atskleistų apie vairuotojo charakterį. Ir jie taip pat būna priklijuoti tarsi lipdukai prie įvairių automobilio langų. Užrašai būna susiję su vairavimu, jie kartais gali būti ir įžeidžiantys, o kartais tiesiog juokingi.

Reklama

Jau seniai verslininkai suprato, kad automobilio stiklai gali būti puikūs mobilūs reklaminiai tentai. Tad jeigu kažkas vairuoja tarnybinį automobilį, labai dažnai ant galinio stiklo galima pamatyti įvairias reklamas. Tai reiškia, kad stiklas jau yra naudojamas ne kaip langas, per kurį žvelgti, o tiesiog kaip reklaminis stendas. Reklamuoti galima, ką nori, tačiau patogiausia žinoma yra rašyti stambesnėmis raidėmis šūkius ir dėti paveikslėlį.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.