Važiuojame naktį namo

Jeigu su automobiliu viskas gerai ir https://www.autosviesos.lt/d1s-xenon-lemputes gerai veikia apšvietimas, važiuoti naktį yra kur kas saugiau. Ir visgi reikia visada labai atsakingai vertinti automobilio šviesų klausimą. Jeigu to nedarysite, tuomet gali tekti labai pasigailėti. Važiuoti naktį namo gali būti sudėtinga ir pavojingą, o važiavimo kokybę iš dalies lemia tai, koks bus kelio apšviestumas tiek iš jūsų pačių, tiek jau esančių šviestuvų.

Apšviestas miestas su intensyviu eismu

Pirmiausia su hella 5dv 008 290-00 šviečiantys žibintai padeda orientuotis mieste. Šviečia mūsų automobilio artimosios šviesos. Šviečia ir gatvių žibintai, tikrai nepaprastai pagerinantys matomumą. Važiuojame toliau ir apšviestumas pamažu keičiasi, sakyčiau, gerėja. Tuomet tenka pasidžiaugti ir tuo, kad apšviestas miestas su intensyviu eismu iš tikro yra puikus pasirinkimas.

Apšviestas ir ramus aplinkkelis

LemposTačiau išvažiuojant iš miesto atsiranda trumpas ruožas, kada yra dar geriau. Tuomet tenka važiuoti apšviestu ir ramiu aplinkkeliu, o tą daryti tikrai labai gera. Ramu, gražu, malonu važiuoti. Tenka pripažinti, kad apšviestas aplinkkelis leidžia pasirinkti saugų didesnį greitį, važiuoti nebijant, kad bet kurią akimirką į kelią įšoks pėstysis.

Užgrūstas keliukas su kelio darbais

Tačiau paskui ir aplinkkelyje atsiranda susiaurėjimas. Nors apšvietimas čia geras, tačiau eismas čia sudėtingesnis. Žiba avarinio sustojimo ženklai, kelininkų įspėjamieji oranžiniai švyturėliai, eismą reguliuoja laikini šviesoforai. Tai reiškia, vyksta kelio darbai, ir niekur nuo jų nepasislėpsi. Ką gi, tenka su tuo susitaikyti ir važiuoti itin lėtai, itin budriai, atsargiai.

Kelias tamsoje tarp miškų

Prasideda ruožas, kada pagaliau galima įsijungti ilgojo nuotolio žibintus, nes kelyje nėra jokio apšvietimo, o automobilių taip pat. Žinoma, jeigu iš priešais atvažiuoja automobilis, tuomet reikia skubiai persijungti šviesas, kad nereikėtų akinti kito vairuotojo ir pastatyti jo į labai pavojingą situaciją. Taip ir važiuojame toliau. Didžiausias pavojus – kad į kelią gali įšokti laukinis gyvūnas.

Klastingos gyvenviečių šviesos ir šešėliai

Kartais tenka įvažiuoti į gyvenvietes. Dažnai jos yra neapšviestos, tada reikia važiuoti labai budriai. Bet ir esant apšvietimui, kartais į kelią iš visiškos tamsos svirdinėja žmogus. Tokiose vietovėse, kur nyksta žmonių skaičius, dažnai yra tikrai labai sunku ir tenka susitaikyti su tuo, kad šviesa ir šešėliai čia nuolatos kinta, o žmonės į kelią įeina neblaivūs. Važiuojame, žinoma, su artimosiomis šviesomis, ir tikimės, kad pavyks namus pasiekti saugiai. O jie jau netoli.

Skelbta Produktai
One comment on “Važiuojame naktį namo
  1. Asta parašė:

    žiauriai nemėgstu važinėti naktį, nes kiek avaringų situacijų būna.. vis galvoju ar tokie https://www.jubana.lt/led-zibintai/led-bar-zibintai žibintai skirti ir lengvosiom mašinom? nes galvoju žiauriai gerai apšviestų kelią, tik galvoju gal čia kokiems džipams tik?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.