Akinanti šviesa slidinėjimo kurortuose

Slidinėjant būtina apsirūpinti profesionaliomis saugos priemonėmis. Viena iš jų – slididinejimo akiniai. Jie padeda apsisaugoti nuo akinančios šviesos. Nors standartiškai mes siejame akinius nuo saulės su šiltomis vasaros dienomis, tačiau realybėje tos šviesos kur kas daugiau būna žiemą, slidinėjimo kurorte, negu paplūdimyje, gulint po palmės šaka.

Šviesos pliūpsnis tamsiuoju sezonu – slidinėjant

AkiniaiDaug slidinėtųjų pripažįsta, kad pats čiuožimas nuo kalno yra vienas nuostabus dalykas, o antrasis yra ta gera šviesos dozė. Žiemą mums visiems labai trūksta saulės šviesos. Gal vien dėl to daug ką kankina nerimas ir įvairios psichologinės problemos. Juk pačiu juodžiausiu metu čia saulė pateka tik pusė 9 ryte, o nusileidžia jau 15:30. Taigi, gyvenant tokioje tamsoje natūraliai norisi ir prasiblaškymo, ir daugiau šviesos. Išvykus slidinėti tos šviesos galima gauti su kaupu, jeigu tik pataikoma ant gero oro. Blogu oru čiuožti apskritai yra labai pavojinga, kadangi visur tvyro tarsi debesys. O štai šviečiant saulei, iš dangaus krentanti šviesa atsimuša į sniegą ir nuo jo atsispindi. Juk sniegas baltas, o balta geriausiai atspindi šviesą. Taigi, slidinėjame tarsi ant didelės dienos šviesos lempos.

Akis apsaugos slidinėjimo akiniai

Natūralu, kad akims yra labai sunku orientuotis tokioje akinančioje šviesoje. Iš čia ir pasakymas apie akinantį šviesumą. Tačiau specialūs slidinejimo akiniai itin gerai pritaikyti tokioms situacijoms. Su jais galima greitai apsisaugoti. Pirmiausiai, tai padeda žvelgti į aplinką neapankant, antra, tai ir apsauga nuo UV spindulių, kurių natūraliai būna pilna aplinkoje, ir šie taip pat kėsinasi į akis. Galų gale, čiuožiant dideliu greičiu, akiniai padeda neuždžiūti akims, nes į jas neina vėjas. Jeigu čiuožtumėte be akinių, natūraliai norėtųsi užsimerkti, o užsimerkus, kaip žinia, nebus labai gerai…

Reikėtų saugoti ir odą

Reikėtų pabrėžti, kad slidinėjimo kurortuose, kalnuose, šviesa veikia ne tik mūsų akis. Jas apsaugome slidinėjimo akiniais. Tačiau yra ir kitų kūno vietų, kurios bus paveiktos tos šviesos. Ar kada matėte iš slidinėjimo kelionių grįžtančių žmonių veidus? Jie dažnai būna raudoni, rudi, tik balta dėmė likusi ties akimis, kur buvo slidinėjimo akiniai. Tai rodo, kad veido oda gerai įdegė saulėje. Deja, tai gali tapti nemalonumu, jeigu per daug nusvilsite. Štai dėl ko būtina iškart užkirsti tam kelią ir naudoti apsauginius nuo UV saulės spindulių kremus. Ne tik paplūdimy, bet ir sniege.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.