Kaip pagerinti sunkvežimio išvaizdą

Galbūt pradėdami vairuoti sunkvežimį iš pradžių daugiau galvosite apie technines detales: kad būtų geros sunkvežimių padangos, kad viskas veiktų, kad būtų patogu iškrauti ir saugu vežti. Tačiau nereikia pamiršti, kad sunkvežimis liks pastebimas ir įsimintinas visuose keliuose, o štai sunkvežimio išvaizda juk galėtų būti nulemta jūsų nuožiūra. Žinoma, kad pirmiausia yra jo pajėgumai, techninis tvarkingumas, tačiau juk taip pat labai svarbu ir kaip jis atrodys. Kaip pagerinti sunkvežimio išvaizdą kad jums patiems būtų smagu su juo važiuoti?

Įsivaizduok savo stilių

SunkvežimiaiNuo ko reikėtų pradėti gražinti savo auto transportą, nebūtinai sunkvežimį, o gal ir kokią kitą mašiną? Ne nuo ėjimo į parduotuves bei lipdukų pirkimo, ne nuo to punkto, kur bus liepta tiesiogiai kažką daryti sunkvežimiui. Pirmas dalykas yra jūsų pačių įsivaizdavimas, kaip turi atrodyti jūsų sunkvežimis. Tai jūsų pačių projektas ir jūsų stilius. Ar norite, kad jis atrodytų tarsi tikras monstras, stipruolis kelyje? O gal jis turi būti tarsi linksmas sunkvežimis iš animacinio filmo su kalbančiomis mašinomis? Ar tai turi būti tamsus, ar žaismingas sunkvežimis? Prieš imdami ieškoti priemonių, kurios pagražintų sunkvežimį, pirmiausia pagalvokite, kas padėtų jį tokiu padaryti tiesiog jūsų vaizduotėje. Koks turėtų būti jo veidas ir kokias emocijas sunkvežimis keltų žmonėms.

Pasikeisk padangas

Nori nenori, sunkvežimių padangos jau iškart yra kažkas ypatingo. Viena tokia padanga gali sverti daugiau negu jūs pats. Tačiau jeigu vairuojate sunkvežimį, galite pabrėžti jo padangas. Kaip sakoma apie drabužius: paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. Štai sunkvežimių padangos trūkumų neturi, o privalumai yra. Jos didelės, galingos ir visi jų bijo. Tad uždėkite įdomius ratlankius, pasirinkite masyvias padangas su gerais protektoriais ir jūsų vilkikas arba sunkvežimis atrodys dar šauniau.

Klijuok lipdukus

Jeigu jau žinote, ką turi žmonėms pranešti jūsų sunkvežimis, galite klijuoti jį lipdukais. Šie bus įvairūs – ir žaismingi, ir pikti, ir reklaminiai, ir tiesiog estetiški. Gali būti, kad turite individualų skonį, tuomet jums visai nereikia pirkti tų lipdukų, kuriuos perka visi. Galite tiesiog užsisakyti tai, kas yra jūsų pačių sukurta, kažkas autentiško.

Pridėk papildomas šviesas

Šviesa – vienas geriausių būdų pabrėžti judančios priemonės grožį. Juo labiau, tai didelis automobilis, todėl tamsoje vairuotojams galbūt vertėtų geriau matyti jo gabaritus. Papildomos šviesos gali būti tik viršuje, o gali pabrėžti visus mašinos kontūrus.

Skelbta Naujienos Pažymėti: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.