Kaip grįžti iš Kauno oro uosto

Automobilio vairasĮ Kauno oro uostą atskridę svečiai gali rinktis, ar jiems grįžti į miestą padės auto nuoma Kauno oro uostas, ar jie rinksis kažkokį kitokį transportą. Apžvelkime keliavimo iš oro uosto įvairiomis transporto priemonėmis pasirinkimus.

Nuomotas automobilis

Geriausias pasirinkimas – išsinuomoti automobilį. Jis labai patogus ne vietiniams žmonėms, kuriems šiaip ar taip reikės šalyje automobilio. Jeigu yra pakankamai pinigų, galima tikrai labai patogiai ir saugiai pagyveni, pakeliauti po Lietuvą su nuomota mašina. Daug ką nulemia finansinės keliautojų galimybės. Kai keliauja studentai, jie keliauja be pinigų, kai kurias kelionės atkarpas įveikia auto stopu. O kai keliauja verslininkai, pasiturintys žmonės, jei dažniausiai nori labai komfortabilios kelionės, kadangi savo laiką ir taip dažniausiai skiria darbui. Taigi, tam, kad pakankamai atsikvėptų nuo darbų, jie nori pasivažinėti patogiau. Tad nuomotas automobilis gali laukti jau prie Kauno oro uosto ir tapti geriausia transporto priemone visai tolimesnei kelionei po Lietuvą.

Specialus autobusas – važiuoja tik kai kada

Kitas variantas važiuoti iš Kauno oro uosto – su specialiu oro uosto autobusiuku. Deja, bėda ta, kad jis važiuoja labai retai, yra priderintas tik prie kai kurių skrydžių. Tad jeigu jums jis tinka, puiku, bet jeigu ne – ieškosite kito varianto.

Miesto autobusas – sunku susigaudyti

Dar iki oro uosto galima važinėti ir Kauno miesto ir priemiestiniais autobusais. Mat Karmėlava jau yra priemiestis. Deja, ir čia pasigendama patogumo, kadangi yra gan sunku naudotis autobusų stoties informacija. Ypač tą sunku padaryti užsieniečiams. Dar turi praeiti keli metai, kol pagaliau šios sistemos ir internete bus pritaikytos patogesniam naudojimui ir užsieniečiams. Be to, šie autobusai taip pat važiuoja retai bei nevažiuoja naktį, vakare. Tad laimės dalykas, ar pavyks jums jais pasinaudoti.

Kažkas parveš – tik jeigu gali

Žinoma, Kaune gyvenantys žmonės tokių problemų nepatirs, jeigu ten gyvena jų šeima. Tuomet galbūt paprasčiausiai juos parveš šeimos nariai ir visi klausimai čia ir baigsis. Kita vertus, jeigu kažką išversite iš lovos 5 ryto, tai gal verčiau tiesiog išsikviesti taksi.

Skelbta Sistemos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.