Filme apie legendinę grupę – auto nuoma

Kažin ar kur nors yra tokia automobilių nuoma Vilniuje, kokia ji yra filme apie legendinę grupę „The Beach Boys“. Filme vaizduojama auto nuoma, kai gražuolė aktorė išnuomoja automobilį pagrindiniam grupės nariui.

Auto nuomos vaidmuo

NuomaKadangi vaizduojamas laikotarpis yra kokie 70 – ieji, tai ir automobiliai yra tie gražūs, klasikiniai. Dabar automobilių nuoma Vilniuje siūlo tokias mašinas tik vestuvėms, šventėms, kada žmonės siekia ypatingos nuotaikos. Senoviškiems automobiliams ir kainos yra didesnės. Tada, sakykime, yra laikai, kai senos mašinos dabartiniu žvilgsniu anuomet yra naujos. Taigi, viskas prasideda, visas filmas, būtent nuomos punkte. Į nuomos punktą užeina grupės nariai ir pagrindinis veikėjas renkasi automobilį. Auto nuoma priklauso savininkui, o ten dirba ir graži blondinė, ji susidraugaujasu nuomos paslaugų atvykusiu atlikėju. Paskutiniai kadrai vėlgi yra vaizduojami nuomos punkte: moteris dirba ten pat, jos ieškoti atvyksta prodiuseris su kompanija. Jie bando moterį pažeminti dėl jos statuso, tačiau jiems jau niekas nebe padės – jie susimovė labiau, negu įsivaizduojate. Taigi, auto nuoma tarsi įrėminą visą šį pagrindinį siužetą.

Filmo siužetas

O koks tas siužetas, kas vyksta apskritai filme? Taigi, filmas vaizduoja tam tikrą laikotarpį grupėje, kada pagrindinis grupės vokalistas yra visiškai kontroliuojamas ir psichiškai paveikiamas despoto grupės prodiuserio. Realiuoju laiku vaizduojama, kaip moteris pamažu išsiaiškina, jog galbūt atlikėjas neturėtų jokių sutrikimų, jeigu ne tai, kaip elgiasi su juo prodiuseris, lobstantis iš grupės veiklos. Pabaigoje moteriai pavyksta atlikėją išgelbėti, paduoti į teismą prodiuserį. Galiausiai atlikėjas vėl atsistoja ant kojų, o auto nuomos punkto darbuotoja tampa jo nauja žmona. Tai – laiminga pabaiga. Tačiau be visos šios istorijos dar yra ir tokia, kad mes matome, kaip atsiminimuose pavaizduojama apskritai grupės praeitis. Kaip grupė patyrė populiarumą, kaip tėvas auklėdavo savo sūnus, grupės narius, kaip grupė išgyveno nuosmukį, kaip nusižudė vienas jos narys… Grupės gyvenimas trunka labai ilgai ir žmonės pamato, kaip klostėsi svarbesni momentai muzikinėje karjeroje. Tai muzikinis filmas, nes jame skamba daug pažįstamų ir gražių dainų. Kadangi grupė turi didelį gerbėjų ratą, o ypatingai didelį jį turėjo praeityje, tai dėl to ir klausyti dainų yra smagu. Kaip ir apskritai matyti, kokie galėjo būti santykiai tarp grupės narių, tarp grupės vado tėvo ir jo sūnų, ypač priimant nelengvus sprendimus dėl grupės valdymo ir dainų pardavimo.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.