Rudeninė kelionė išnuomotu automobiliu

Nuomos sprendimaiNors populiaru manyti, kad automobiliu nuoma yra labiausiai reikalinga vasaros ekskursijoms, tačiau iš tiesų ji gali puikiai pasitarnauti ir kelionėms po Lietuvą rudens metu. Šiuo metu pasivažinėti po tam tikras Lietuvos vietas, išvysti tikrus gamtos perlus, būtent rudenį yra tikrai įspūdinga. Kur galėtų jus vežti ta automobiliu nuoma ir ką verta Lietuvoje išvysti rudenį?

Panemunės kelias

Vienas nuostabiausių kelių Lietuvoje yra Panemunės kelias. Jis eina palei Nemuno slėnį. Vienoje pusėje – Nemunas su savo slėniu, kitoje pusėje – kalnai ir piliakalniai, pilys. Tai tikrai labai įspūdinga vieta. O kodėl verta nuomotis automobilį ir ten važiuoti būtent rudenį? Būtent dėl to, kad užlipdami ant minėtųjų piliakalnių ir pakilimų, nuo ten matysite jau nebe įprastai kaip atvirutėse žalią Nemuno slėnį, o nusidažiusį visokiomis spalvomis. Juk rudenį viskas taip atgyja ir būna taip gražu, kad jūs be jokios abejonės pamatysite pačias gražiausias spalvas. Rudens spalvų apsuptyje paskendęs Nemunas atrodys tikrai įspūdingai. Tačiau automobilis čia tikrai reikalinga,s nes priemiestinis viešasis transportas važiuoja itin retai ir ne visiems patogiai. Jeigu neturite savo mašinos, tuomet automobilių nuoma gali išspręsti jūsų rebusus.

Anykščių šilelis

Dar viena vieta, kur verta pamatyti kintančias gamtos spalvos – garsusis Lajų takas Anykščiuose. Čia galite pamatyti pačius gražiausius medžius ir jų besikeičiančias spalvas. Padarykite tą dabar, ir pamatysite, kaip gražiai viskas atrodo rudenį. Juk daugiausiai žmonės keliauja visur būtent vasarą, o štai rudenį į tam tikras vietas jūs niekada net nenusprendžiate važiuoti. Tada važiuokite ne tik į Anykščius, bet ir užlipkite ant apžvalgos bokšto Labanoro girioje ir Ignalinoje. Nuo aukštumų matosi ir dar daugiau gražios lietuviškos gamtos, kuri rudenį paskęsta tikroje spalvų vaivorykštėje. Beje, jums reikėtų ir pagalvoti apie tai, kad būtinai galėtumėte važiuoti savo transportu arba nuomotu. Viešasis transportas, vėlgi, nelabai tam pritaikytas. Jis jums sugaišins daug laiko ir visada turėsite stengtis suspėti vienur ar kitur.

Kuršių Nerija

Šią nuostabią smėlio juostą vandenyje verta aplankyti bet kuriuo metų laiku, ten visada gražu. Ir visada žalia, nes miškas spygliuočių. Tačiau rudenį ten tiesiog pigiau važiuoti, nes ne sezono metu atpinga tiek įvažiavimas į pačią teritoriją, tiek nuoma, maistas, visos paslaugos, kurių reikia poilsiautojams. Apskritai, Kuršių Nerija yra ta vieta, į kurią verta atsivežti ir užsieniečius, nes čia atsiveria tikras autentiškas mūsų šalies grožis.

Skelbta Paslaugos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.