Ar sunku turėti auto nuomos verslą?

Kaip manote, ar auto nuoma Lietuvoje yra populiari paslauga? Ar daug žmonių įdomu auto nuoma Kaune? Tikriausiai, kiek žmonių, tiek ir atsakymų. Bet šį kartą mes kalbamės ir klausiame žmogaus, kuris apie tai gali pasakyti itin daug. Tai – vienos auto transporto nuomos paslaugų įmonės vadovas. Jis papasakos, ar populiaru auto nuoma Lietuvoje, ir su kokiomis didžiausiomis problemomis paprastai susiduria šią paslaugą teikiančios įmonės.

Kada žmonės dažniausiai nuomojasi automobilius?

Kiek kainuoja automobilio nuoma?Manau, vienpusiškai pasakyti negaliu, nes tas kažkoks nuolatinis srautas nuomos visada yra. Jeigu būtų tik kažkoks sezonas, kada ta auto nuoma vyksta, tai ne sezono metu stabdytume veiklą. Aišku, vasarą ir pavasarį visada daugiau būna progų nuomotis kažką. Tada būna geresnis kelias, geresnės oro sąlygos, ir žmonės nori paprasčiausiai atsipalaiduoti, gerai pasijausti automobilyje, kuris jiems patiems visai patinka. Tada jie ir ekskursijų daugiau atostogoms turi, ir šiaip priežasčių kažkur važiuoti. Netgi užsieniečių daugiau atvažiuoja, kuriems reikia išsinuomoti automobilį. O šiaip labai populiaru nuomotis automobilius visokioms šventėms ir ekskursijoms.

Kas populiariau – lengvųjų auto nuoma Kaune ar mikroautobusų?

Na, sakyčiau, kad populiaru ir tas, ir tas. Automobilius dažniau nuomojasi žmonės, kurie iš kažkur atvažiuoja suverslom diplomatiniais tikslais. Jiems tada reikia brangesnių, naujesnių mašinų. O paprasti žmonės dažnai nuomojasi autobusiukus visokioms ekskursijoms. Jų būna daugiausiai pavasarį. Taip pat vestuvėms žmonės nuomojasi tiek autobusiukus, tiek mašinas, dažnai jiems reikia ir vairuotojo paslaugų.

Ar klientai gražiai palieka automobilius, ar tvarkingai naudoja?

Tie, kurie nuomojasi vieni, reikalams, arba verslui, tai visada labai tvarkingai palieka. Tie, kurie kaką švenčia, dažnai kažko primėto, šiukšlių palieka. Tačiau mes ir nereikalaujame susirinkti, tai mūsų darbas, įskaičiuotas į kainą. O techninis tvarkingumas visada būna daugiau mažiau geras, kadangi žmonės žino, jog kažką sugadinę, turės patys ir sumokėti.

Kokie sunkumai dažniausiai slegia jūsų įmonės ir kitų, dirbančių šiame lauke, pečius?

Na, kartais pasitaiko, kad per kažkokias pavasario šventes daugiau žmonių tuokiasi, jiems tada reikia autobusiukų, automobilių, visko, ir kartais poreikis būna labai didelis. Tada suprantame, kad nebegalime visiems išnuomoti visko, ko jie nori. Tada jau kreipiamės į partnerius. Bet tai irgi kartais gerai, nes taip ir kitiems leidžiame užsidirbti. Dėl to visi turime būti ne tik konkurentai bet ir kolegos, galintys padėti.

Ačiū už pokalbį.

Skelbta Paslaugos Pažymėti: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.