Plastikiniai langai: 5 pasirinkimo kriterijai

Kokybiški plastikiniai langai – praktiškas sprendimas pirkėjams, ieškantiems patikimos ir tvirtos konstrukcijos langų už patrauklią kainą. Tiesa, itin plati modelių ir plastikinių langų pasiūla apsunkina sprendimą. Langų gamintojai išskiria įvairius produkcijos aspektus, kurių racionalus įvertinimas reikalauja laiko ir žinių. Siekdami taupyti jūsų laiką, pateikiame 5 populiariausius plastikinių langų pasirinkimo kriterijus, kurie padės priimti optimaliausią spendimą konkrečioje situacijoje.

1. Plastikinių langų tipas

Vienas svarbiausių rodiklių – tiesioginė langų funkcija. Skirtingų modelių konstrukcijos orientuojasi į skirtingos paskirties gaminius. Vieni langai didina namų apsaugą, kiti efektyviai taupo energiją, treti akcentuoja šviesos laidumą ir t. t. Kad priimtumėte racionaliausią sprendimą, turite nuspręsti, kurios plastikinių langų savybės jums atrodo patraukliausios, o kurioms skirsite mažiau dėmesio.

2. Plastikinių langų energetinis efektyvumas

TIKS langaiPraktika rodo, kad didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia aukštus energetinio efektyvumo rodiklius užtikrinantys langai. Šiuo atveju reikia atkreipti dėmesį į minėtojo efektyvumo rodiklį, išreiškiamą šilumos perdavimo koeficientu Uw, kuris yra griežtai reglamentuojamas ES norminių dokumentų. Prasčiausios kokybės langai priskiriami G klasei (jų Uw yra 1,5 W/m2K arba didesnis). Aukščiausios kokybės – A++ klasei (Uw yra iki 0,7 W/m2K).

3. Plastikinių langų sandarumas

Svarbus kriterijus – langų sandarumas. Minėtasis rodiklis lemia gyvenimo kokybę ir sąlygas šaltojo sezono metu. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, šiuo metu pirkėjams siūlomi 2 arba 3 sandarinimo tarpinių langai. Įprastoms sąlygoms rekomenduojami plastikiniai langai su 2 sandarinimo tarpinėmis. Jei ieškote langų statiniui pajūryje ar kitoje aplinkoje, kur dominuoja stiprus vėjas, rinkitės langus su 3 sandarinimo tarpinėmis.

4. Plastikinių langų šviesos laidumas

Jei ieškote langų, kurie didintų patalpos apšviestumą, įvertinkite šviesos laidumo koeficientą. Tinkamai parinkti langai užtikrins gyvenimo komfortą ir jaukumą. Be to, sunaudosite mažiau elektros energijos. Dėl konkretaus sprendimo pasitarkite su langų gamybos ar pardavimo įmone, kuri patars dėl racionaliausio sprendimo konkrečioje situacijoje.

5. Plastikinių langų išvaizda

Renkantis langus, būtina įvertinti jų estetinę išvaizdą. „TIKS langai“ siūlo įvairaus dizaino langų profilius, atitinkančius individualius pirkėjų poreikius. Tiesa, reikėtų prisiminti, kad konkretus sprendimas gali lemti bendrąją būsto atmosferą. Pvz., klasikinio stiliaus langai suteiks daugiau solidumo ir prabangos, o modernūs – išskirtinumo ir elegancijos. Ieškantiems netradicinių variantų, siūlomi spalvotų rėmų plastikiniai langai, kurie akimirksniu pakeis gyvenamosios aplinkos nuotaiką. Svarbu įvertinti langų priežiūros išlaidas – blizgūs langų profiliai yra kur kas mažiau teplūs, lyginant juos su matiniais langais.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.