Stiklas jūsų virtuvėje

Baldai virtuveiDidesniuose miestuose ir baldų pasirinkimas didesnis. Tarkime, virtuves baldai Kaune yra netgi konkuruojanti rinka, todėl čia išsirinkti gali ką tik nori. Čia yra ir jau pagamintų baldų salonų, ir vyksta baldu gamyba Kaune. Tad ieškantiems originalumo, tikrai verta atvykti iš mažų miestų ir rasti kažką nebrangaus bei gražaus sau čia. Aišku, ieškoti geriausia jau turint viziją, kokios gi tos virtuvės jūs norite. Tuomet atmetimo būdu atkris keletas pasirinkimų, ir kiti liks kaip tinkami. Tada ir išleisti reikės mažiau, nes pirksite ne tik tai kas atsitiktinai atrodys gražu, bet ir tai, kas mums pasirodys tinkant į jūsų viziją. Vizijas galima išpildyti ir pigiai, svarbu laikytis krypties. Šį kartą kalbame apie virtuvę, kurioje atsiranda daugiau stiklo detalių. Kaip tą stiklą patalpinti ir montuoti, kad jis suteiktų privalumų ir interjeras būtų išskirtinai gražus?

Priekinės stiklinės durelės

Vienas iš standartinių ir dažnų stiklinių virtuvės baldų pasirinkimų yra spintelės su permatomomis, stiklinėmis durelėmis. Tai gali būti visiškai skaidrus stiklas, per kurį puikiai matysis, kas viduje. Gražiausia, kai per stiklą matosi stiklas, todėl verta viską planuoti taip, kad per tokias dureles taip pat ir matytųsi kitos stiklinės. Ne durelės, o tiesiog stiklo gaminiai, indai.

Nepermatomas stiklas ant durelių

Kitas pasiūlymas yra rinktis virtuvės baldus, kurių didžioji dalis būtų stiklinė, ir tas stiklas būtų nepermatomas. Panašiai toks, iš kokio yra daromos dušo kabinos. Tuomet jis atrodys paslaptingai ir moderniai. Matys per jį kažkokie siluetai, tačiau neaišku, kas. Gerai derės prie tokių durelių tamsus medis ir metaliniai elementai.

Langai ir spintelės, panašios į langus

Nuostabus pasiūlymas yra sukurti tikrą langų iliuziją virtuvėje. O gal net ne iliuziją, bet iš tiesų įdomiai išnaudoti langus. Jums reikėtų kone pusę sienos paversti langu. Tačiau ne vienalyčiu, o suskaidytu į kvadratėlius. Tuomet iš abiejų pusių ant lango kraštuose kabinti po spinteles, kurios turėtų stiklines dureles, stiklines nugarėles ir stiklines lentynas. Į tas lentynas sudėti stiklines bei taures, puodelius. Turėsite unikalų langą su spintelėmis. Kitas variantas – daryti taip pat ne su langu, ir jo neuždengti. Langą iš tiesų tokį padaryti kažkurioje sienoje, o priešingoje kabinti foto tapetą ir įmontuoti šviesas. Ant tapeto kabinti spinteles. Taip bus sukurta lango imitacija, kuri susišauks su tikruoju kambaryje esančiu langu.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.