Baldai labai mažai virtuvei

SalonaiNe kiekvienas baldų salonas Vilniuje gali pasiūlyti virtuvės baldų pačiai mažiausiai virtuvei. Tačiau tas, kuris gali, tą daro tikrai gerai. Jūsų virtuvės baldai yra svarbūs – nes tik virtuvėje jūs galėsite pasigaminti maistą, pavalgyti, o tai reikš jūsų organizmo aprūpinimą svarbiomis medžiagomis. Taigi, jeigu tikrai esate nusiteikę tinkamai save aprūpinti maistu, pirmiausiai reikia įsirengti patogią virtuvę. O ką daryti, jeigu gyvenate iš tiesų gražiame, bet labai mažame bute, ir kartu mažas atrodo ir visas kambarys? Dauguma žmonių mėgsta virtuvę jungti kartu su svetaine ir jiems tai leidžia tikrai daug paprasčiau pasirinkit, kaip atrodys jų virtuvė. O kaip jums virtuvės baldus sutalpinti į tokią mažą virtuvėlę, sujungtą su svetaine?

Tik vienas stalas valgymui

Pirmas būdas padaryti, kad virtuvės baldai užimtų kuo mažiau vietos, ta padaryti tik vieną valgomąjį stalą. Tai gali būti tas pats stalas, kuris ir funkcionuoja kaip svetainės stalas, kaip ir stalas, prie kurio susėda svečiai. Tai jums leis jaustis tikrai maloniai ir galėsite džiaugtis, kad stalas valgymui yra pakankamo dydžio, kadangi nereikėjo nukirpti nuo vieno, ir nuo kito stalo, ir statyti du. Galite tiesiog ramiai pasistatyti didesnį ar vidutinio dydžio stalą, ir jis tarnaus ir kaip virtuvei, ir kaip svetainei. Tik išsirinkite tokį daugiau neutralų dizainą. Jis leis jums puikiai sudaryti tarpinį variantą tarp virtuvės, valgomojo ir svetainės.

Išnaudoti sienų aukštį

Kai montuosite spinteles, išnaudokite aukštų lubų ir didelių sienų privalumus. Kuo daugiau spintelių montuokite per visą aukštį. Pačiose aukščiausiose lentynose, dėkite itin retai naudojamus rakandus. Tokius, kokių prireikia kartą per metus, mėnesį ar savaitę. Kai prireiks – pasidėsite kėdę ir užlipę išsiimsite. O kol kas nėra prasmės apsikrauti bereikalingomis daiktų talpyklomis, užkištomis mažai naudojamais daiktais.

Multifunkciniai baldai

Galų gale – draugaukite su multifunkciniais baldais. Ties stalviršiais galite turėti tokį stalčių su dangčiu, kuriam išsitraukus kartu išlenda ir galimai naudojamas, papildomas stalviršius, skirtas gamybai. Apie daugiafunkcinį stalą jau kalbėjome. Tačiau galvokite visada apie viską taip, kad reikia taupyti vietą tiesiog baldus pasirenkant tokius, kurie kuo efektyviau tilptų į kompaktišką virtuvę. Viena iš naujovių – užkelti dvigulę lovą į palubę, taip ją padarant tiesiog kaip lubomis. O po ja įrengti nedidelę virtuvę ar kitą erdvę, kurią norite atskirti nuo pagrindinės erdvės. Žinoma, geriau po lova grūsti dušą.

Skelbta Paslaugos Pažymėti: , ,
One comment on “Baldai labai mažai virtuvei
  1. Viktorija parašė:

    Vis dažniau virtuvėse, prie šaldytuvų atsiranda ir skelbimų lentos http://www.magnetineslentos.lt/skelbimu-lentos/4593791369

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.