Skandinaviško stiliaus miegamasis

GalerijaDažnai girdime žmones kalbant apie tai, kad skandinaviškas interjeras dabar esą yra pats madingiausias, ir tiek baldai miegamajam, tiek kitų kambarių baldų galerija gali būti tokia, kuri iškart primintų tą Skandinavijos minimalizmą. Tačiau rimtai keliamas klausimas skamba taip: ar kas nors iš tiesų žino, kaip gi atrodo tas Skandinaviškas dizainas, ar daugiau veikia bendra nuojauta ir pasiklausymas iš nuogirdų – kas gi tas dizainas, kas gi tas interjeras. Tad štai jums patarimų ir baldų galerija, kuri leis susidaryti nuomonę, kaip galėtų atrodyti skandinaviška svetainė, ir kaip laikytisminimalizmo principo.

Šaltų tonų mediena

Visų pirma tokiuose namuose, kuriuose kuriamas skandinaviškas interjeras, tiek baldai miegamajam, tiek svetainei, tiek kitiem kambariams, turėtų turėti medienos. Mediena neturi būti labai apdirbta, gali būti ir labai grubi. Svarbu, kad jos spalva būtų šalta. Gali būti švelni šalta smėlio, gali būti įvairių rūšių pilka. Pilkumas gali būti skirtingų tonų, tai jau nėra svarbu. Svarbiausia, kad būtų ne deginta raudona, geltona ar morkų spalva. Bendras atspalvis yra šaltas, ir medis turi išlaikyti savo tekstūrą, gali būti tiesiog lakuotas matiniu laku, arba gali būti sendintas. Tiesa, nebūtinai baldų galerija turi būti iš medienos, mat gali būti ir tiesiog tos spalvos ir medienos tekstūra būti panaudotos kitoms interjero detalėms. Gal kažkur kabos negražintos sijos, gal stakta bus nedažyta, tiesiog medinė.

Šviesios spalvos

Visoms erdvėms svarbi šviesa. Šiaurės šalys gauna mažiau saulės ir šviesos, o dar ir poliarinės naktys atslenka. Gal dėl to įsivyrauja tas poreikis gauti daugiau šviesos, bet kartu ir jaukumo. Jeigu Pietuose rasime akmeninius baltus namus su akmeninėmis grindimis ir kietais suolais, tai Suomijoje, daugiau bus medinių, iškart šiltesnių namų, palaikant baltos spalvos tonusą, taip pat galima numesti ir kokį gražų baltą lokio kailį, tai taip pat geras pasirinkimas. Tai suteikia jaukumo.

Atvirumas ir erdvė

Priešingai negu mūsų sovietiniuose butuose, skandinaviškas minimalizmas turi daugiau atvirumo ir šviesios spalvos.Erdvės nėra perkraunamos daiktais, baldais, o patys baldai minimalistiniai, nes atlieka savo praktinę funkciją, o estetinės per daug nekuria. Jie nėra labai puošti, jie tarsi įsilieja į aplinką, leisdami erdvei dominuoti, atsiranda didesnio kambario, svetainės ar miegamojo pojūtis. Tokioje erdvėje galima jaustis saugiai, maloniai ir tai ir bus vadinamasis Skandinavijos minimalizmas.

Skelbta Produktai Pažymėti: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.