Stilinga ir patogi miegamojo lova: ką siūlo pardavėjai?

Miegamojo erdvė – svarbiausia zona namuose, kuriai turime skirti didžiausią dėmesį. Praktika rodo, kad daugiausiai klausimų kelia miegamojo lova. Visų pirma, šis baldas turi būti ne tik stilingas, bet ir praktiškas – lovoje praleidžiame itin didelę paros dalį, todėl turime čia jaustis patogiai ir ramiai. Žinoma, negalima pamiršti ir stiliaus svarbos – baldas turi derėti prie kitų miegamojo sprendimų ir kurti darnią atmosferą. Svarbu įvertinti ir lovos dydį – ji negali užgriozdinti erdvės, tačiau turi išlikti centrine kambario ašimi.

Miegamojo lovos kaina

Nepriklausomai nuo to, kokį baldą renkatės (galvojate apie lovą ar apie kitus baldus), visuomet turite atsižvelgti į finansus. Kitaip sakant, jei nežinote savo biudžeto galimybių, ieškoti lovos yra beprasmiška. Turite apsibrėžti, kokią sumą pinigų galite skirti šiam pirkiniui. Beje, jei įsirenginėjate ne tik miegamąjį, bet visą gyvenamąją erdvę, stenkitės neviršyti nustatyto limito.

Kambario išplanavimas

Baldai miegamajamRinkdamiesi lovą, turite objektyviai įvertinti patalpos plotą ir aukštį. Svarbu pagalvoti net ir apie langų išmatavimus, spintos durų atvėrimo kampą ir pan. Lova negali trukdyti kasdieniams veiksmams, pvz., langų atvėrimui ar spintos atidarymui, be to, turite būti tikri, kad kambaryje galėsite laisvai judėti. Galiausiai, miegamojo lova turi būti proporcinga kambario dydžiui, priešingu atveju, kambarys taps pernelyg chaotiškas.

Miegamojo lovos funkcijos

Svarbu įvertinti ir lovos funkcijas. Ar galvojate apie tradicinę gulimą lovą, o gal, siekiant efektyviai taupyti vietą, norite sofos-lovos? Galbūt jums reikalinga lova su papildomais stalčiais patalynei, o gal, priešingai, galvojate apie karališko dydžio lovą? Šiuo atveju svarbu pagalvoti ir tai, ar lovoje ketinate tik miegoti, ar, pavyzdžiui, ir skaityti (tuomet rekomenduojama lova su pasikeliančia konstrukcija). Svarbų vaidmenį atlieka ir tai, kur lova stovės ir kam ji tarnaus – ar ieškoto lovos savo miegamajam, vaikų kambariui ar svečiams?

Miegamojo lovos stilius

Būtinai įvertinkite lovos stilių ir dizainą – tai esminis miegamojo baldas, į kurį krenta visas dėmesys. Iš tiesų, nuo lovos priklauso ir bendra miegamojo nuotaika bei atmosfera. Tiesa, venkite stilių ir spalvų margumyno – jei būste dominuoja klasikinis stilius, rinkitės klasikinio stiliaus lovą ir atvirkščiai. Nedideliam miegamajam rekomenduojami šviesių tonų atspalviai, o itin erdvi patalpa derės su tamsiais baldais. Jei abejojate dėl dizaino, siūlome pasisemti idėjų internetinėje erdvėje (plačiau domusgalerija.lt) arba bendrauti su profesionaliais dizaino specialistais, kurie padės priimti konkrečiai jūsų būstui tinkamiausius sprendimus.

Skelbta Produktai
One comment on “Stilinga ir patogi miegamojo lova: ką siūlo pardavėjai?
  1. Viktorija parašė:

    Stilinga ir patogi sofa lova. Kokia ji? http://www.leojar.lt/78-sofos-lovos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.