Pirmasis balkono stiklinimas: žingsnis po žingsnio vadovas

BalkonaiKai galvojate apie balkono įstiklinimą, įsivaizduojate niūrią betoninę tuštumą su mažai natūralios šviesos? Tai nebūtinai teisinga. Dėl didėjančios namų su lauko erdvėmis paklausos ir didėjančio susidomėjimo ekologiška architektūra bei namų tobulinimu namų savininkai dabar turi daugiau galimybių įstiklinti savo balkonus. Balkono grindis galite dažyti arba glazūruoti įvairiomis technikomis ir medžiagomis, kad pagerintumėte jo išvaizdą ir įspūdį, neprarasdami jo, kaip lauko erdvės, funkcionalumo. Balkono įstiklinimas turi ir kitų privalumų, pavyzdžiui, padidina privatumą, sumažina kaimynų keliamą triukšmą, padeda atvėsti karštomis vasaromis, taupo energijos sąnaudas, nes leidžia saulės šviesą, o žiemą sulaiko šilumą viduje, ir kitų privalumų, kurie bus aptarti toliau šiame straipsnyje.

Balkonų stiklinimo tipai

– Grūdintas stiklas – jei norite švarios stiklo išvaizdos be trūkumų, susijusių su dužimu, grūdintas stiklas yra geriausias pasirinkimas. Grūdintas stiklas yra 4 kartus stipresnis už įprastą stiklą, todėl yra patvarus ir saugus nuo sudužimo. Jį galima įstiklinti balkono viduje arba išorėje, be to, jis gali būti įvairių spalvų.

– Laminuotas stiklas – laminuotas stiklas yra dar viena stiklinimo rūšis, kurią galite naudoti savo balkonui. Tai specialus grūdinto stiklo tipas, kurį sudaro du stiklo sluoksniai, sujungti specialiais klijais. Pagrindinis jo privalumas yra tas, kad jis atrodo kaip vienas stiklas, o kartu užtikrina papildomą saugumą nuo sudužimo.

– Akustinis metalinis tinklelis – jei stiklindami balkoną nenorite daryti kompromisų dėl šviesos, akustinis metalinis tinklelis yra geriausias pasirinkimas. Šio tipo metaliniai tinkleliai praleidžia daug šviesos ir kartu sumažina kaimynų ar netoliese esančių gatvių keliamą triukšmą.

– Dar vienas specialus balkonų stiklinimo būdas – nuo saulės apsauganti plėvelė. Šios rūšies plėvelę galima klijuoti ant bet kokio esamo įstiklinimo, kad sumažėtų šilumos skverbimasis, UV spinduliai ir akinimas. Balkonų stiklinimas kaina – kiek tai kainuoja?

Į ką atsižvelgti prieš įrengiant stiklinimą

– Triukšmo mažinimas – jei norite sumažinti kaimynų, gatvės eismo ar bet kokio kito šaltinio keliamą triukšmą, akustinis metalinis tinklelis yra geriausias pasirinkimas. Taip pat galite naudoti dvigubus stiklus, kad sumažintumėte iš lauko sklindantį triukšmą.

– Šviesos pralaidumas – jei norite, kad jūsų balkonas gautų kuo daugiau šviesos, rinkitės viengubo stiklo paketus su mažu šviesos pralaidumo procentu. Tačiau taip pat turėtumėte nepamiršti, kad kuo daugiau šviesos gauna balkonas, tuo didesnės bus oro kondicionavimo išlaidos.

– Šilumos kiekio mažinimas – jei norite sumažinti per balkoną į namus patenkančios šilumos kiekį, galite naudoti dvigubus stiklus arba nuo saulės apsaugančią plėvelę.

– Saugumas – kad balkonas būtų saugus, galite naudoti grūdintą stiklą, laminuotą stiklą arba jų derinį.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.