Pokalbis su serviso darbuotoju

Kompresorių įrangaTomas dirba įmonėje, kuri save laiko servisu, o taip pat atlieka ir įvairias kitas su technika susijusias paslaugas. Pavyzdžiui, šioje įmonėje yra kompresorių nuoma, automobilių plovykla, netgi galima įsigyti naujas padangas, atlikti ratų suvedimą. Kalbamės su Vaidu, dirbančiu tokiame servise, ir prašome jo papasakoti, ar geras gyvenimas dirbant tokį darbą.

Interviu

Dėl ko žmonės dažniausiai atvyksta į servisą?

Labai įvairiai būna. Mes čia tarpusavy kartais juokaujame, kad kreipiasi taip pat, kaip pas daktarus. Dažniausiai – kai kažką skauda ir dėl kažko neramu. Tik pacientai nerimauja dėl savo gyvybės, o automobilių savininkai – dėl transporto priemonės būklės. Tačiau ir ji, iš tiesų, labai gali būti susijusi su žmogaus sveikatos būkle. Juk tik tada, kai esame pakankamai geroje mašinoje, jaučiamės saugiai. Na, ir jeigu aplink esantys vairuotojai taip pat yra protingi, kultūringi, nekeliantys per daug grėsmės.

Tad į servisą dažniausiai atvyksta žmonės tada, kai kas nors jau būna nutikę. Kai viskas gerai, tada nevažiuoja. Manau, kad galėtų labiau reaguoti net ir į mažus simptomus. Pavyzdžiui, kažkas ima kažkur barškėti, tai tada iškart tegul atvažiuoja, o ne ima laukti, kol automobilis nebesikurs arba dėl savo gedimo pateks į kokią nors avarinę situaciją.

Ar populiari kompresorių nuoma?

Kaip kada. Žiemą, pastebėjome, kompresorių nuoma būna populiaresnė, bet kompresorius tada skolinasi ne pavieniai žmonės, o tam tikros įmonės. Gerai pagalvojus, būtų net ir ne taip sunku pasakyti, kodėl būtent taip yra. Žodžiu, kol kas viskas yra pagal galimybes, bet gal ateityje šioje srityje plėsimės ir daugiau, tada ir daugiau bus galima išnuomoti aparatūros, ne tik kompresorius.

Kaip dažnai reikėtų lankytis servise, ir kaip dažnai tai iš tiesų vyksta?

Manau, kad mano rekomendacijos dabar sutaptų labai gerai ir su rekomendacijomis, kokias duoda dantistai ar gydytojai. Visų pirma, reikia nenumoti ranka į privalomą techninę apžiūrą. Antra, verta lankytis keičiantis sezonams. Tarkime, po žiemos, arba, prieš žiemą. Šaltis gali daryti poveikį automobiliui, o ir vasarą nuvažiavus daugiau kilometrų jau pasikeičia kai kurių dalių ir mechanizmų veikimai. Norint, kad rezultatai džiugintų, kad automobilis važiuotų gerai, reikėtų stengtis neapleisti savo mechaniko. Lankytis nuolat. Lankytis reguliariai. Ir tada, kai kažkas ne taip, ir tada, kai tiesiog šiaip ateina laikas pasitikrinti. Nieko netaisyti patiems, nes galite tik sugadinti.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.