Rajono laikraščiuose – ūkiški skelbimai

Parduodamas žvyrasAtsivertus rajono laikraštį visada gali pamatyti, kaip mirgu marga įvairių skelbimų. Ten ir gyvulius parduoda, ir parduodamas žvyras, gali ir hektarą sklypo įsigyti, ir gražiausią viščiuką išsirinkti, ir darbininkų ūkiui rasti. Mums reikia įrengti kiemą ir daržinę sodyboje per vasarą, todėl jau dabar domimės, kokiomis kainomis parduodamas žvyras, kiek kas kainuoja ir pan.

Medžiagos kiemui

Nors kažkoks kiemas sodyboje yra, tačiau norėtume pagaliau turėti tokį, kuris nepažliugtų vos prasidėjus pirmam lietui. Kuris tikrai normaliai atrodytų, būtų nebaisu ir automobilį įsivaryti, ir su batais tokiame kieme pereiti. Todėl pirmiausiai skambinau ten, kur parduodamas žvyras. Svarstėme įvairias birias medžiagas. Visgi kiemui reikės žvyro vietoje skaldos, o ant viršaus betonuosime. Tiek jau to gėlynai ir žolynai – turėsime tikrai gražų ir tvirtą kiemą. Tokį, kokio nori, ir kokio reikia kiekvienam, kam reikia patvarumo.

Medžiagos daržinei

Toliau skambinome dėl medžiagų daržinei. Labai gerai, kad dar yra senosios likučiai. Pagal projektą čia negalima kažko labai keisti. Taigi, ant senų pamatų statysime daržinę. Darysime, kaip daug kas padaro: viduje pasistato naują, o tada nugriauna, kas yra likę iš senų sienų. Norime daržinės, kuri atitiktų senąjį projektą, nes iš tiesų, kas anksčiau čia visa tai darė, tas nesuklydo. Daržinė tikrai atrodė gerai. Gražios vertikaliai sukaltos lentutės, puiki skarda. Toks planas gerai dera prie mūsų namų vaizdo ir tikiuosi, kad viskas bus tikrai puiku. Tad belieka tikėtis, kad ir šioje daržinėje turėsime ką veikti, kad viskas bus gerai. Reikės pirkti medienos, taip pat skardos. Ir ieškosime, kas atliks šį pagrindinį darbą.

Žmonės

Visada baisiausia yra ieškant žmogaus, kuris galėtų atlikti darbus. Geriausi meistrai jau išvažiavę. O mes norime, kad dirbtų tikrai patikimi žmonės. Visi jau iš anksto būna rezervavę darbuotojus. Taigi, ieškome per pažįstamus. Pabandėme ir parašyti ten, kur buvo tas skelbimas vienas kitas, paskambinome. Bet arba atrodė labai įtartini žmonės, arba jau buvo kažkieno kito rezervuoti. Taigi, tikrai labai gerą darbuotoją rasti visada yra sunkiau. Žmonės dirba sunkiai ir mes turime būti vieni iš tų, kurie užtikriname jiems normalias algas, tada nereikės emigruoti. Kol kas dėl tokios situacijos žmogaus taip ir neradome, bet užsisakėme tokias statybines medžiagas kaip žvyrą, medieną, skardas. Gal ieškosime, ko neradome, per pažįstamų rekomendacijas.

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.