Apie aliuminio profilių sistemas

Kas yra aliuminio profilių sistemos? Atsakyti galės tie, kas statybų ir konstrukcijų metu susidūrė su šiomis medžiagomis ir struktūromis. Kiti gal ir nežinos, nes tai dar nėra tokia įprasta ar visiems itin lengvai prieinama sistema. Tačiau ji yra pastaruoju metu uoliai ir dažnai išnaudojama statybose. Štai keletas pavyzdžių, kokios gali būti tos aliuminio sistemos.

Šiltos langų ir durų sistemos

Aliuminio profilių sistemosApie šias sistemas daugiau informacijos rasite čia. Labiausiai šios sistemos praverčia dirbant su statybomis modernių pastatų, arba neįprastų miesto, pramoninių statinių. Jeigu miesto centre atkreipsite dėmesį į parduotuvių, įstaigų vitrinas, galbūt pastebėsite, kad būtent ten labai dažnai yra naudojamos šios aliuminio profilių sistemos. Taigi, tai ir yra tas pavyzdys, kuomet šios sistemos naudojamos. Jos šiltos, nes tarp aliuminio lakštų yra išvakuumuotas oras, o tai sudaro gerą termoizoliaciją.

Fasadinės aliuminio sistemos

Tinkamos būtent pramoniniams ir komerciniams aukštų standartų pastatams, kurių konstrukcijoms reikia ir modernumo, ir patvarumo, ir efektyvumo, ir geros išvaizdos. Verslo centrų statybose, naujos kartos universitetų statybose – tokiuose pastatuose dažnai naudojamos šios aliuminio fasado sistemos. Ypač daug pavyzdžių galite pamatyti užsienyje, išsiplėtusiuose miestuose, kur yra daugiausia dėmesio geroms aliuminio sistemoms.

Vidaus pertvarų ir durų sistemos

Kiek mažesnė termoizoliacija, tačiau gera garso izoliacija yra svarbi pastatų viduje. Skaidrus pastato vidus, dažniausiai būdingas biurams, gali būti puikiai įrengtas, naudojant kokybiškas medžiagas, tokias kaip specialias aliuminio konstrukcijas. Žinoma, tai nėra tik aliuminis, nes taip pat čia eina ir stiklo paketai. Kaip padaroma, kad tokia garsui pralaidi medžiaga kaip metalas tampa gerai izoliuojančia? Viską lemia oro tarpai, kurių nebelieka tarp konstrukcijų, orą ištraukiant su specialia technologija. Taigi, naujoviškas ir šiuolaikiškas biuras, kur žmonės gali dirbti gana atvirai, perskirti tam tikromis stiklo sienomis – tai puikus būdas sukurti teigiamą darbo aplinką.

Žiemos sodų sistemos

Kas gi nesvajoja apie žiemos sodą arba kitaip – oranžeriją? Įsirengti kažką tokio balkone, savo kieme prie namo kaip priestate, verandoje ar kitur? Tik paprastas žiemos sodas neveiks, jeigu naudosime paprastas stiklo konstrukcijas. Čia reikės stengtis užtikrinti geriausią izoliaciją. Tai reiškia, reikės stengtis sukurti tokią aplinką, kad ta šilumos izoliacija būtų tikrai efektyvi. Čia taip pat pasitarnauja kokybiškos ir šiuolaikiškos aliuminio profilių konstrukcijos, leidžiančios efektyviai sujungti metalą ir stiklą, sukurti dermę tarp oro temperatūrų.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.