Lengvo lydinio ratlankiai – ilgas kelias nuo gamintojo iki vairuotojo

Galime investuoti milžiniškus pinigus į automobilio variklį ar viską kas yra po kapotu, o galime užsisakyti lengvo lydinio ratlankius ir patraukti visų praeivių žvilgsnius. Priklausomai, nuo gamintojų technologijų ratlankiai skirstomi į du tipus: lietus ir kaltus.

Anglies pluoštas

Lengvojo lydinio ratlankiai dažniausiai gaminami iš lengvųjų metalų, tarkim, aliuminio. Lengvojo lydinio ratlankiai liejami arba štampuojami (pramoniniu kalimo būdu gaminami).

Visgi, inovacijos ir informacinės technologijos po truputy užkariavo ir šią rinką, o didžiausi žaidėjai netrukus pastebėjo, kad anglies pluoštas yra žymiai lengvesnis ir stipresnis nei aliuminis. Todėl keičiasi gamybos technologijos, o ratlankiai pradėti gaminti iš anglies pluošto. Greičiausiai, netrukus sumažėjus tokių ratlankių gamybos kaštams, visi masiškai pereisime prie anglies pluošto, o kol jie nepaprastai brangūs, tenkinamės aliuminiu.

Gamybos procesas

Lengvo lydinio ratlankiaiAliuminio lengvo lydinio ratlankiai vis dar daugelio gamintojų gaminami naudojant tradicinę gamybos technologiją. Aliuminis kaitinamas ir lydomas aukštoje temperatūroje, o vėliau maišomas su kitais metalais, tokiais kaip magnis. Gauta medžiaga vėsinama ir aliuminio oksidacijos dėja kietėja. Gauta masė pilama į formas, sudarytas iš trijų dalių. Formų yra begalybė, nes kiekvienam dizainui sukuriama vis nauja.

Pagaliau medžiaga paliekama dviems – trims savaitėms. Kompiuterinių programų dėka stebima kaip lengvojo lydinio ratlankiai keičiasi veikiami spaudimo ir kitų poveikio priemonių.

Antrojo etapo metu: lengvo lydinio ratlankiai dažomi, vėsinami vandenyje, kaitinami šimto laipsnių karštyje (pagal Celcijų), ir praeina dar ilgas procesas, kol ratlankiai nudažyti keliauja į pakuotes.

Pardavimas

Lengvojo lydinio ratlankiai didmeninė prekyba vyksta ne tik iš gamyklų, tačiau ir per tarpininkus. Kuo mažiau tarpininkų rankų paliečia gaminį, tuo pigiau galima nusipirkti kokybiškus ratlankius. Čia prieiname prie internetinės prekybos.

Lietuvoje populiarumo reitinus muša lengvojo lydinio ratlankiai r16 ir lengvojo lydinio ratlankiai r17.

Esant dideliam poreikiui parduodami lengvojo lydinio ratlankiai naudoti. Tiesiog, internete reiktų praplėsti paiešką ir ją nukreipti pagal regionus: Lengvojo lydinio ratlankiai Klaipeda arba lengvojo lydinio ratlankiai kaune… Taip po kelių dienų kokybiški ratlankiai puošia Jūsų automobilį, o Jūs galite suskaičiuoti sutaupytus pinigus.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.