Stilingų drabužinių pavyzdžiai

Nors geriausi meistrai Jums sako, kad įrengiame drabužinę ir namai tampa modernūs, vis dar sprendžiate, ar jos Jums reikia. Gal apsispręsti padėtų keletas gražių drabužinių pavyzdžių? Tai įkvėptų, sukurtų idėjas Jūsų namams ir tuomet nuspręstumėte, ką daryti. Ilgametė patirtis gaminant spintas su stumdomomis durimis meistrams suteikia galimybę itin kokybiškai sukurti pageidaujamus baldus, todėl įrengiame drabužines tiksliai pagal pageidavimus – pasakytų tie patys meistrai. Na gerai, Jūs tai jau girdėjote. O dabar pažvelkite į tikrai puikias drabužines su stumdomomis durimis ir tai galbūt padės nulemti Jūsų apsisprendimą.

Kaip iš „Sekso ir miesto“

DrabužinėsJeigu sekėte kultinį serialą „Seksas ir miestas“, o vėliau žiūrėjote ir filmus, matėte, kaip pagrindinė veikėja Kerė aikčiojo iš nuostabos, pamačiusi, kokią didelę drabužinę jai padovanojo, sukūrė vyras. Išties, didelė drabužių spinta, virstanti jau net ne spinta, o tikru kambariu – tai gali būti kiekvienos stileivos svajonė. Jeigu mėgstama ilgai rengtis, ieškoti gražiausių drabužių derinių, kodėl gi to nepadarius turint stilingą drabužinę, nemažą erdvę ir nesugrūdant savo drabužių į kelias lentynas? Vienas iš pavyzdžių profesionalių gamintojų ir meistrų puslapyje – būtent panaši į Kerės drabužinė. Tai tarsi nedidelis kambarėlis, turintis spintas be jokių durų. Tai tiesiog lentynos, pakabinimui skirtos erdvės, stalčiai trikotažui susidėti ir, žinoma, didžiulis veidrodis. Ši nedidelė erdvė yra už didelių pusiau permatomų stumdomų durų. Taigi, jas atstūmus galima įlįsti į šią magišką erdvę, drabužinę, ir iš ten išeiti jau visai kitaip apsirengus. Neapsakomai patogu ir labai gražu!

Geltonos durys

Kitas sektinas pavyzdys – drabužinė palėpės stiliaus erdvėje. Kai reikia įrenginėti palėpę, vieniems žmonėms tai būna maloni žinia – juk bus galima kūrybingai įrengti erdvę. Kitiems, tingintiems kažką galvoti – galvos skausmas. Kur dabar rasti baldų, kurie atitiktų kreivas formas? Teks statyti spintą, už kurios lyiks plyšiai? Palėpė gali būti labai stilinga ir funkcionali erdvė, tik jūs patys turite norėti ją tokia padaryti. Išties, mums labai dažnai visai nereikia tų stačiakampių sienų, pagalvokite, ar dažnai stovite kiekviename kambario pasienyje? Tikriausiai retai. Todėl palėpė gali tapti puikia erdve drabužinei. Vienas iš pavyzdžių – daili gelsva drabužinė palėpėje, su geltonomis ir permatomomis pilkomis stiklo bei plastiko stumdomomis sistemomis. Tai specialiai tai erdvei pritaikyti sprendimai, išlaisvinantys fantaziją ir kūrybiškumą. Tokia kambaryje norisi likti kuo ilgiau.

Skelbta Produktai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.