Ką šį sezoną vyrai turi laikyti spintoje?

„Eurospintos“ – įvarių tipų spintas gaminanti įmonė. Ji yra pelniusi klientų pasitikėjimą dėl laiku atliekamų darbų, o gaminamos spintos atitinka kainos ir kokybės santykį. Įmonė taip pat siūlo spintas stumdomomis durimis, miegamajam, vaikų kambariams, drabužines ir pan. Jeigu nusprendėte įsigyti naują vietą, kurioje laikysite drabužius, modernios ir šiuolaikinės spintos yra puikus sprendimas. Atėjus šaltajam metų laikų sezonui, kiekvienam vyrui derėtų pasirūpinti tam tikra apranga, kurią talpinsite naujoje spintoje ir jos akcentais. Pasak stilistės, šį sezoną yra madingos šaltos spalvos kaip balta, pilka, mėlyna ir jų atspalviai, o rekomenduojama medžiaga – vilna.

Spintos namamsTaigi, vyrams šį sezoną savo prieškambario spintoje rekomenduojama turėti tamsiai mėlyną paltą, kuris derės įvairiais gyvenimo atvejais, tiek darbe, tiek keliaujant į vakarėlius. Viršutinis lauko drabužis rekomenduojamas kuo tamsesnis tam, kad jį lengvai priderintumėte prie kitų rūbų. Vėsesnėms dienoms įsigykite vilnonį megztinį, kuris sušildys, suteiks jaukumo ir stilingumo įspūdį. Rinkitės megztinį, turintį mažiausiai 70 procentų vilnos, kad nesušaltumėte net ir žvarbiausiais vakarais. Stilistės rekomenduojamos spalvos – žemės atspalviai, tamsiai raudona, pilka, juoda.

Taip pat kiekvienam vyrui derėtų turėti baltus ir languotus marškinius, kurių prireiks įvairioms progoms. Tiek dirbant oficialų darbą, tiek keliaujant į įvairias šventes, vakarėlius ar restoranus. Prie visko derantys balti marškiniai turėtų būti nešiojami sukišti į kelnes ir suteikti klasikinio stiliaus įspūdį.

Tikro džentelmeno spintoje turi atsirasti vilnonis žemės spalvų kaklaraištis, suteikiantis išskirtinį akcentą jūsų aprangai. Tai gali būti taškuotas ar kitais ornamentais išmargintas kaklaraištis. Dar vienas – paskutinis, bet taip pat svarbus aprangos elementas – batai. Rudens – žiemos sezonu rekomenduojami tamsios spalvos batai su storesniu padu, kuris neleidžia persisunkti drėgmei ir avalynės nešiojimą padaro patogesnį.

Daugiau apie spintas – www.eurospintos.lt

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.