Kokius batus reikia turėti vyrui

Atrodytų, keista taip skirstyti, kokius batus turėti vyrui, kokius moteriai, tačiau iš tiesų vyrų ir moterų poreikiai šiek tiek skiriasi. Vyriški batai paprastai yra labai praktiški, jų mados ne taip greitai keičiasi, todėl ir kiekvienais metais galvoti apie sezoninius pokyčius yra nebūtina. Įprasta, kai vyrai perka avalynę ne vieneriems, o keliems metams. Jei ir jūs taip padarysite – neprašausite.

Vasarinės basutės

Batai vyramsBūtinai turėkite patogių kelionėms tinkamų basučių. Gali būti su specialiais paminkštinimais po dirželiais, kad niekur nespaustų. Nėra gerai, kai vyrai taip ir neįsigyja vasarinės avalynės ir visą karštą vasarą pravaikšto su sportiniais bateliais. Nekankinkite savo kojų ir žmonių, kuries teks tai užuosti, todėl geriau, kai tik atšyla, iškart pradėkite dėvėti basutes be kojinių, taip gausite natūralų vėdinimą ir jums patiems patiksiantį patogumą. Kartu verta turėti ir paprastas šlepetes. Geriau jos bus guminės ir ne per vieną pirštą – tada bet kada galėsite lengvai į jas įsispirti ir išbėgti kažkur į gatvę, o jeigu jos bus guminės, tai ir nesušlaps.

Žieminiai batai

Žiemai reikia turėti tvirtus ir šiltus batus. Tikriausiai rinksitės keliems sezonams į priekį, tad verčiau nesitaikyti į kažkokią ekstravaganciją. Jeigu rinksitės natūralų kailį, gerų firmų produkciją, tai koja neprakaituose, pajusite tikrą malonumą avėti gerą avalynę.

Oficialūs reikalai

Turbūt mažai yra vyrų, kurie mėgsta tas oficialias šventes, kada tenka po kaklu rištis virvę, vadinamą kaklaraiščiu, sprausti save į kostiumą ir kišti kojas į „nabašniko“ batus. Tačiau ir jums kartais tenka tokias progas turėti, taigi, verta turėti savo spintoje ir vienus batus „prie kostiumo“. Nors pastaruoju metu itin išpopuliarėjo mada net ir prie oficialių drabužių dėvėti visai ne juodus, o paprastus sportinius batelius, kai kuriomis progomis jums visgi reikės dėvėti ne tai, kas madinga, o tai, kas yra klasika. Kažin, ar publika nudžiugtų, pamačiusi ant scenos dirigentą su „Nike“ avalyne, arba – kariuomenės eilinius ar kariuomenės orkestrą ne su gerais odiniais batais, o su visomis ryškiomis markerio šviesomis švytinčiais sportiniais bateliais. Taigi, oficialiems reikalams visada verta spintoje laikyti porą tų retoms progoms skirtų batų. Rinkitės juodus, tai prie visko tiks. Taip pat geriau tikrai kokybiški, tai gal užteks ir visam gyvenimui (juk retai avėsite). Jeigu bus iš tokių medžiagų kaip oda, tai gal tikrai turėsite daug metų.

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.