Teisybės dėl girto vairuotojo kaltės tenka ieškoti teisme

JuridiconAgnė (vardas pakeistas) prabudo ligoninėje ištikta šoko – nesuprato, kas nutiko, kodėl ji čia. Šalia už durų jau kalbėjosi advokatai, sprendė, kaip pasikreips reikalai. Dabar, po avarijos praėjus jau daugiau kaip metams, teisinės paslaugos dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Byla labai pavėlavo, labai nusivilktino. Niekas negali konkrečiai pasakyti, ar tokie atvejai yra itin reti Lietuvoje, ar jų būna ir dažniau, tačiau Agnė sako, kad jeigu ne advokatai, ji išvis neturėtų jokios vilties gyventi.

Avarija užklupo netikėtai

Agnė vėlų vakarą važiavo namo, kai staiga priešais save pamatė automobilio žibintus. Ji išsigando ir nesuprato, kas čia vyksta, bet paskui slystantys automobilio ratai išdavė, kad kažkas ne taip. Po to ji tiesiog prabudo ligoninėje. Kas dabar jos laukia? Ji išsigando, kad padarė avariją, vyras juk daug kartų buvo sakęs, kad ji neturėtų sėsti už vairo. Aplink zujo medikai, žiūrėjo jos sveikatos būklę. Tik po to ji suprato, ką patyrė. Ji sveiko labai ilgai, gavo invalidumą. Ir dabar nėra sveika, o avarijos kaltininkas, jeigu ne mokamos teisinės paslaugos, būtų apskritai neaiškinamas. Pasirodo, jai važiuojant namo, iš priekio atvažiavo į priešingą kelio juostą išsukęs girtas vairuotojas. Tačiau tai, anot jo draudimo, nesudaro galimybės tvirtinti, kad būtent jis kaltas dėl avarijos. Teigiama, kad jis kaltinamas tik dėl girtumo, o kas yra kaltas dėl eismo įvykio – neaišku. Taigi, byla kol kas tęsiasi, kol kas neaišku, kuo ji pagaliau baigsis.

Byla tęsiasi

Agnė iš pradžių tikėjosi, kad viskas greitai išsispręs, kad jai ir sveikata greitai grįš, ir kad kaltininkas sumokės jai už nuostolius. Tačiau iki pat šios dienos Agnė net nėra gavusi pinigų ir išmokų už savo sudaužytą automobilį. Avarijos kaltininkas nenubaustas, neteistas. Byla be galo vilkinama. Tam, kad viskas būtų išspręsta, jai teko samdytis advokatą. Advokato teigimu, tokie atvejai yra dažni. Visada, kai būna akivaizdu, jog kaltininko draudimas turės sumokėti labai didelę sumą, yra stengiamasi pakreipti procesą taip, kad jam nereikėtų nieko mokėti, kad ta suma nebūtų mokama, ir kad kaltininkas išliptų sausas iš bylos, taip yra vien dėl to, kad už visko stovi dideli draudimo pinigai. Tik pasamdžius gerą advokatą, galima pagaliau tikėtis geresnės bylos baigties ir to, kad pavyks viską išspręsti sąžiningai, taip, kaip ir turėtų būti.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.