Auginame gėles šiltnamyje

Nors esame įpratę matyti, kad šiltnamiai žmonių sklypuose stovi tam, kad juose augtų daržovės, maistinės kultūros, tačiau gėlių mėgėjai neslepia to, kad mielai šiltnamiuose augina būtent gėles. Kai tai vyksta dėl pramoninių tikslų, šiltnamiai kaina atsiperka, nes gėlių pardavinėjimas vyksta ne tik vasarą, bet ir žiemą.

Tulpės – reikalingos visus metus

Stiklinis šiltnamisKaip sako vieni iš smulkaus verslo savininkų, auginančių tulpes, šios gėlės reikalingos visus metus. „Jų paklausa yra didelė visus metus. Žmonės gal galvoja, kad labiausiai reikia visiems rožių, bet tai daug kur laikoma klasikiniu ir nuobodžiu variantu, todėl tiesiog paprastai norisi kažko įdomesnio. Tulpės ir žiemą labai gražios, nes jos suteikia tokio gaivumo, lengvumo. Todėl jas mielai ir perka žmonės. Tik jų prekyba negali vykti lauke, nes tada labai greitai gali nušalti. Nors žiemą esant minusinei temperatūrai iš tiesų neturėtų vykti jokie gėlių pardavimai lauke, nes tai kenksminga gėlėms. Tulpes labiausiai ima pirkti pavasarį, bet dar prieš pražystant joms soduose. Kai jau jos būna prekyboje, tik vėliau ima natūraliai pas žmones augti, žaliuoti ir žydėti tulpės“, – sako verslininkas.

Savo malonumui šiltnamyje auginanti Birutė sako, kad verslo iš to nedaro, o gėles augina sau. „Kartais, kai matau, kad jų daug, ir gal net per daug, tada pradedu ir parduoti. O kartais tiesiog dovanoju. Labiau man patinka dovanoti, nes tada pati rūpesčių neturiu, o ir žmonės lieka labai patenkinti dėl to. Todėl visada smagu matyti, kaip tulpės pasiekia žmones ir juos nudžiugina. Ne tik tulpės, auginu ir rožes, ir daug kitų gražių augalų. Daug laiko praleidžiu šiltnamiuose, bet man tai yra sielos atgaiva“, – sako Birutė.

Pramoniniuose šiltnamiuose auga daug gėlių

Pastebėti, kaip atrodo pramoniniai šiltnamiai, nesunku. Patys šiltnamiai kaina lenkia paprastus, naminius, nes auginant kažką dėl pelno, tenka šiltnamius labai gerai įrengti. Reikia tobulų laistymo sistemų, apsaugų nuo šalčio ir net nuo saulės. Tokiuose šiltnamiuose auga daug skirtingų gėlių.

Įspūdžiai iš Olandijos

Lietuviai, kuriems yra tekę dirbti Olandijoje, gėlynuose, puikiai žino, kaip atrodo gėlių verslas šiltnamyje. Ir kiek daug darbo, kol rankomis nuskinami visi narcizai, kol padaroma viskas, kad būtų galima pagaliau turėti normalų verslą. Didelė žala, jeigu gėlės suserga, arba jeigu būna per daug kaitri vasara, ir jos tiesiog dėl to neišgyvena.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.