Mokytojai plaukė laivu

Vasarą vykusi kolektyvo išvyka laivu tik patvirtino – mokytojo darbas pats geriausias. Taip mano vienos gimnazijos mokytojų kolektyvas, pasidaręs pačią gražiausią mokslo metų pabaigos šventę. Šie energingi mokytojai šiais metais susiorganizavo neeilinę šventę ir išplaukė papramogauti su laivu. Ne visi taip sugalvoja, o mokytojai labai džiaugėsi, nes, kaip patys sakė, visiems nuotaika buvo tikrai šventinė, pakili.

Šventė metų pabaigą

Kolektyvas keliaujaNors pačia ryškiausia metų švente laikoma rugsėjo pirmoji (arba spalio pirmoji, jeigu mokslo metai prasideda vėliau), tačiau šie mokytojai tvirtino, kad išties kur kas smagiau yra švęsti mokslo metų pabaigą. Būtent tada pamatai, ką per metus nuveikei, suvoki ir įsivertini, kas buvo padaryta gerai, kas galėjo būti daroma kitaip. Ir kartu, kaip ir visa Lietuva, labai džiaugiesi, jog pagaliau atėjo ta ilgai laukta ir išsvajota vasara. Taigi, tau nebereikia liūdėti dėl šalto oro, vyniotis šaliko, o gali tiesiog įžengti į atostogas su mokslo metų uždarymo švente. Kiekvienais metais šis kolektyvas organizuoja kažką išskirtinio, o šiais metais surengė tikrai ypatingą šventę sau – nukeliavo į Klaipėdą ir plaukiojo su išsinuomotu laivu. Jame ir įvyko įsimintiniausia kolektyvo šventė.

Prisiminė praėjusius metus

Nors mokslo metai dar stukseno į nugarą, nes tik vakar jiems buvo uždarytos durys, tačiau kiekviena mokytojų grupė (atskirų mokymo šakų) parengė po tam tikras prezentacijas. Prisiminus praėjusius metus paaiškėjo, kad mokytojo darbas yra prasmingas. Ne vienas kalbėjo apie tai, kad būti mokytoju yra ir sunku, ir tai savotiška auka. Todėl būti mokytoju reikia turėti pašaukimą.

Apdovanojo nominacijomis

Laive plaukiant nakties metu reikia sugalvoti, ką nuveikti. Dieną smagu pasidairyti į jūrą, įvertinti savo vandens baimę, tačiau vakare norisi ir daugiau kažkokio prasiblaškymo. Kadangi tai buvo kolektyvo šventė, mokytojai vienas kitam dalino nominacijas. Vakaro metu buvo apdovanoti šauniausi, geriausi ir kitokie mokytojai.

Dainavo karaoke

Be viso to mokytojams teko dainuoti karaokėje. Laivai, kurie užtikrina pilną pramogų komplektą, dovanoja koncertą arba leidžia pasireikšti patiems keleiviams ir užtraukti mėgiamą dainą.

Skaniai pavalgė

Plaukimas laivu suteikia ir galimybę pavalgyti maisto, kurio šiaip įprastai nevalgytumėte. Jeigu tik pasirinkti tokią opciją. Tačiau šis kolektyvas buvo iš anksto užsisakęs jūros gėrybes ir saldų stalą bei gėrimus. Todėl visi turėjo ką skanaus užkąsti kelionės metu. Labiausiai visi įvertino vytintas plekšnes.

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.