Išskirtinės limuzinų savybės

Limuzinų nuoma jūsų šventėms – puikus pasirinkimas norint paįvairinti savo ar draugų šventę. Aukščiausios klasės limuzinus rekomenduoja įmonė „Top limo“ ir žada nepamirštamus įspūdžius, kuriuos įamžinsite nuotraukose. Šiuolaikinius limuzinus siūlanti įmonė turi platų jų pasirinkimą, todėl net ir įmantriausią skonį turintis asmuo ras jam labiausiai tinkantį ir patinkantį. Įmonė siūlo „Audi“, „BMW“ ir „Infiniti“ limuzinus, išsiskiriančius savo prabanga, vietų skaičiumi, interjeru ir stiliumi. Visi limuzinai yra pagaminti ne vėlesniame nei penkerių metų laikotarpyje, o taip pat „Top limo“ siūlo vienintelį Baltijos šalyse esantį „Audi Q 7“ limuziną.

Limuzinų nuoma„Audi Q 7“ limuzinas siekia net dešimtį metrų ir neabejotinai traukia akį. Kartu su vairuotoju nuomojami limuzinai leidžia jums atsidurti dėmesio centre, atsipalaiduoti ir negalvoti apie rūpesčius, o tik džiaugtis šventine akimirka gurkšnojant putojančius gėrimus ir klausant linksmos muzikos. Limuzine esantis baras leidžia mėgautis gėrimais, kai virš jūsų galvų sukasi švytintis disko kamuolys. Praktiškas ir išskirtine prabanga pasižymintis limuzinas turi efektyviai veikiančią klimato kontrolės programą, todėl leis jums mėgautis itin gaiviu oru.

„BMW X 6“ klasės limuzinas talpina net iki 14 žmonių, o jo išorė yra itin balta. Šis limuzinas dažniausiai yra pasirenkamas vestuvėms, krikštynoms ir kitoms prabangioms šventėms, apie kurias kalbėsite po šventės praėjus dar daugeliui metų. Paįvairinanti kasdienybę pramoga yra mėgstama ir jaunimo, ypač todėl, kad limuzino viduje dega ryškios neoninės spalvos kaip žalia, rožinė, raudona ir pan., leidžiančios atsipalaiduoti ir mėgautis nepamirštamomis akimirkomis. Dar viena priežastis, dėl ko limuzinas yra taip mėgstamas jaunimo – puiki ir kokybiška garso aparatūra. Taigi, šventės metu galėsite ne tik šokti, bet ir dainuoti.

„Infiniti QX 56“ limuzinas pasižymi turintis ypač daug disko efektų, vaizdo ir garso sistemas, kurios kiekvienai šventei sukuria unikalumo ir išskirtinumo. Neabejojame, jog jau žinote, kaip paįvairinti savo ar draugų šventę!

Daugiau informacijos – www.toplimo.lt

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.