Vestuvės užsienyje – ką reikia žinoti?

Vis daugiau porų planuoja gražias vestuves. Kiekvienas nori, kad ši diena, kai prisiekiama amžina meilė, taptų išskirtinė. Dėl šios priežasties populiarėja vestuvės užsienyje, nes čia galima rasti gražios gamtos prieglobstį, romantiškas vietas ir puikias kainas.

Planuoju vestuves užsienyjeDaugelis pagalvoja apie vestuves svečioje šalyje, tačiau mano, kad tai ne jiems. Dažniausiai įvardinama priežastis, kodėl nusprendžiama nešvęsti vestuvių užsienyje – organizavimo problemos. Vis dėl to, problemų daug tikrai nėra. Šiuo metu vis daugiau porų nusprendžia tuoktis gražiose salose ar išskirtinio grožio žemynų paplūdimiuose. Čia galimos dvi išeitys. Jūs galite vestuves organizuoti patys arba patikėti šiuos rūpesčius vestuvių organizatoriams. Pastarasis variantas labai naudingas, jei nenorima jokių rūpesčių, o tik malonių akimirkų ruošiantis vestuvėms. Vestuvių organizatorių darbas – viską suorganizuoti už jus. Čia galimi du pasirinkimai: vestuvių organizatorius iš Lietuvos arba vestuvių organizatorius iš tos šalies bei vietos, kurioje jūs norėsite susituokti. Renkantis derėtų palyginti kainas ir tai, kas įeina į paslaugas.

Visais atvejais norima, kad vestuvės užsienyje būtų įsimintinos. Tam reikia tinkamos vietos ir norimu laiku rezervuoti visas reikalingas paslaugas, pavyzdžiui, fotografo paslaugos. Geriausia viską užsakyti toje vietovėje gyvenančių paslaugų teikėjų. Taip bus daug pigiau, nei samdyti žmones iš Lietuvos ir mokėti tiek už paslaugas, tiek ir už kelionės išlaidas.

Kokią vietą pasirinkti, priklauso nuo jūsų norų. Vieniems patiks vestuvės Kretos saloje, o kitiems būtina tuoktis Prancūzijos sostinėje Paryžiuje. Kiekvieno norai ir svajonės skiriasi, tad rinktis vietą derėtų ne pagal tai, ką jums rekomendavo, o pagal tai, kur jums gražu ar galbūt siejasi kažkokie prisiminamai, tarkim, jūs su savo antrąja puse susipažinote Ibizoje, tad susituokti čia būtų labai romantiška ir kartu simboliška.

Planuojant vestuves užsienyje labai svarbu tai pradėti daryti kuo anksčiau. Jums teks iš anksto susitarti, kad norima data būtų laisva ceremonijos vieta. Taip pat reikės užsakyti fotografo, maisto tiekėjų, apgyvendinimo ir pan. paslaugas. Nepamirškite, kad ir kelionės data bei bilietų rezervacija yra būtina. Be to, pradėjus organizuoti vestuves kuo anksčiau galima ne tik jaustis ramiai dėl šventės, bet ir sutaupyti. Ir visai nesvarbu ar šventę organizuojate patys, ar samdote vestuvių organizatorių.

Jeigu ir jūs norite vestuvių išskirtinėje vietoje, tai būtinai planuokite jas atšvęsti užsienyje. Tai puiki galimybė patirtį daug gražių akimirkų ir atitrūkti nuo kasdienybės. Vestuvės turi būti išskirtinė proga, kuri įsimins ilgam kaip gražiausia gyvenimo diena.

Skelbta Paslaugos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.