Kaip gražiai supakuoti dovaną?

Pakuojame dovanasKaskart dovanodami kažkokią dovaną, susiduriame su dovanų apipavidalinimo dilema. Ką rinktis: pakuotes, įvyniotas į popierių, specialias dovanų dėžutes, ar tiesiog dovanų maišelį? Jeigu neapsisprendžiate, skaitykite patarimus ir gal suprasite, kaip geriausia pakuoti savo dovanas.

Dėžutė

Vienas iš variantų, tai pirkti specialią dovanų dėžutę. Ji galbūt konkuruos su dovanų maišeliu, tačiau taip pat bus labai graži ir nekainuos centų, kainuos daugiau. Specialios dovanų dėžutės yra gaminamos gamyklose, kurios gamina kartono gaminius. Dažniausiai jos gali būti labai įvairių dydžių, gali ir iš karto turėti dovanojimui turėti tekstūrą, kažkokį gražų spalvotą paviršių. Taip pat dovanų dėžutės gali atsidaryti skirtingais būdais, atrodyti labai skirtingai. Tad, jeigu rinksitės dovanas dėti į dėžutę, reikės iš anksto ją užsisakyti arba nusipirkti vietoje, kur prekiaujama šventine atributika. Nepamirškite, kad tikra šventinė dėžutė iškart padarys puikų įspūdį, tad tai tinka tokiomis solidžiomis progomis kaip vestuvės ar apvalūs gimtadieniai.

Individuali pakuotė

Perkant įvairias dovanas, galima pamatyti, kad jos dažnai jau iškart turės individualias pakuotes. Ypatingai, jeigu dovaną perkate iš interneto. Tuomet vien tam, kad ji saugiai jus pasiektų, siuntėjo ji bus supakuota į gražią dėžutę. Ir tuomet ją gavę galėsite džiaugtis, kad turite tokią dėžutę, kokia irgi iškart tinka dovanojimui. Tad jeigu pasirinksite nuosavą daikto pakuotę, turėsite nusipirkti dovanų popieriaus. Kadangi nebus gerai, jeigu dovanosite tiesiog batų dėžutę su firmos pavadinimu. Reikėtų viską įvynioti į kokį nors blizgų, spalvotą popierių, perrišti kaspinu ar užklijuoti kitą papuošimą. Žinoma, jeigu individuali pakuotė joms nepatinka, tuomet iškart galite dovaną perdėti į specialią dovanų dėžutę. Tiesa, ir dovanų popierius nebūtinai turi būti perkamas, nes jį galite pasidaryti patys – tiesiog nuspalvinti ar nupiešti įvairių ornamentų ant paprasto popieriaus.

Maišelis

Galima sakyti, kad dovanų maišelis tik labai retais atvejais turėtų būti tikroji dovanos pakuotė. Galbūt tada, kai dovanojate daug smulkių daiktų. Tačiau dažniausiai žmonės klysta dovaną dėdami į maišelį, kadangi tai išduoda jų nepasirengimą ir tingėjimą padirbėti dėl tikrai gražios naujos pakuotės.

Skelbta Paslaugos
One comment on “Kaip gražiai supakuoti dovaną?
  1. Dovanų ir suvenyrų įpakavimas sukuria dovanai pridėtinę vertę ir pirmo įspūdžio žavesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.