Ką padovanoti bosui?

DovanaToli gražu ne kiekvienas sutaria su savo direktoriumi, tačiau bene kiekvienas galėtų pasakyti, kad tai būtų labai malonu. Artėjant kokiais nors ypatingai progai, pavyzdžiui jūsų direktoriaus gimtadieniui, verta pasvarstyti, kokia dovana būtų pats geriausias pasirinkimas. Visada norisi rasti aukso viduriuką. Visgi, ne viskas taip paprasta. Nepaisant to, kad visi direktoriai yra skirtingi, visus juos vienija tai, kad jūs esate jų pavaldinys. Tad net ir tokiu atveju, jei atrodo, kad gana nebloga su juo sutariate, nevertėtų bandyti dovanoti ko nors labai asmeniško, intymaus ar neestetiško. Pasvarstykite ir tik tuomet labai apgalvojęs pasirinkite konkretų variantą.

  1. Tušinukai yra gana dažnas pasirinkimas. Dažniausiai tokia dovana yra reikalinga ir labai praktiška, kadangi kiekviena, vadovas daugiau ar mažiau tikrai naudojasi tušinuko teikiamomis paslaugomis. Visgi, paprasčiausias rašiklis – nėra geriausias pasirinkimas. galima būtų ant pastarojo išgraviruoti kokį nors užrašą, kuris ką nors reikštų jūsų direktoriui. Jei labai gerai sutariate su savo bosu, tokiu atveju uždėkite savo atvaizdą. Ir sau pasidovanokite tokį pat tušinuką, su jo atvaizdu. Labai šmaikštu ir originalu.
  2. Galite padovanoti kalendorių, kuriame taip pat būtų vaizduojama kas nors ypatingo. Pavyzdžiui skirtingą mėnesį puoštų skirtingo darbuotojo profilis. Šalia gali net būti aprašymas apie kiekvieną žmogų. Taip direktorius ir žinos kuri diena, ir tuo pačiu geriau pažins savo darbuotojus.
  3. Galbūt kiek nuvalkiotai pasirodys, tačiau visada galima dovanoti ir puoduką. Vėlgi, jame galima uždėti kokią tik norite fotografą arba užrašą. Šiuolaikinės technologijos sugebės įvertinti ir padaryti beveik visus norimus variantus. Tokia dovana bus tikrai miela širdžiai.
  4. Galima sugalvoti itin originalią idėją pasveikinti savo direktoriui. Žinoma, čia jau tokiu atveju, jei tikrai labai gerai su juo sutariate. Simbolinis ir paslaptį išduodantis žodis yra stendas. Pastatykite prieš savo boso langus arba tokioje vietoje, kurioje jis praleidžia labai daug laiko stendą, kuriame būtų parašyta, kad sveikinate savo mylimiausią bosą su tokia ir tokia diena. Toks stendas tikrai jį privers nusišypsoti. Būtų šaunu, kad pastarasis stovėtų kuo ilgiau. Tokia dovana bus labai maloni. Pasirinkite, kad stende būtų kuo šmaikštesnė jo nuotrauka.

Kad ir kokią dovaną pasirinktumėte – ji tikrai nudžiugins jūsų direktorių. Juk jam yra svarbiausia, kad jo darbuotojai prisimena tam tikras šventes. Ar tai būtų stendas, ar puodelis, ar paprasčiausia rankšluostis – jei jis bus tinkamai paruoštas ir alsuos kokias nors idėja, tai jam tikai patiks.

Skelbta Naujienos Pažymėti: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.