Kokios dovanos tikitės Kalėdoms

DovanosArtėjančios Kalėdos šildo paširdžius, ir jūs puikiai žinote, kad būtent dovanos, kurias gausime per šventes, dar labiau mus nudžiugins. Juk dovanos yra mūsų draugystės, svarbos vienas kitam išraiška. Ir kartais jos visai neturi kainuotidaug – tai gali būti vos keli eurai už gražų, jaukų bei nuoširdžiai padovanotą puodelį. O gal tiesiog kokia nors smulkmena, kaip savas rankdarbis. O kokios dovanos norėtumėte, kokios tikitės jūs? Užduodame šį klausimą ne vienam žmogui ir laukiame atsakymo.

Aušrinė

„Man labiausiai patiktų, kad dovanos tiesiog būtų nuoširdžios. Ne taip svarbu, kas bus dovanojama. Ar koks puodelis, ar kas nors kita. Ar lėkštutė, ar kas. Mums tiesiog svarbu, kad dovana būtų iš tiesų labai nuoširdi. Taigi, dėl to ir puodeliai, ir atvirukai, ir kepti sausainiai man patiktų. Nemėgstu, kai žmonės su dovanomis stengiasi pasipuikuoti, geriausia, kada žmonės iš tiesų vieni kitiems dovanoja tai, kas jiems atrodo gražu. Kai žmonės tiesiog stengiasi vieni kitiems būti malonūs, geri, ir nereikia dėl dovanų taip sukti galvos, kad nežinotum, ką dovanoti, ką daryti. Reikia klausyti širdies balso ir dovanos bus išrinktos tikrai gerai“, – sako Aušrinė.

Mantas

„Man patinka praktiškos dovanos. Kalėdoms taip pat tokių laukiu. Žinau, kad ne visi gali finansiškai įsipareigoti, tai ir dovanos bus skirtingos. Kažkas dovanos kokius nors indus, puodelius, kiti dovanos kojines, megztinius. Šiaip iš savo žieminių rūbų kolekcijos, sakyčiau, daugiausiai pavyksta turėti tiesiog tokius rūbus, kurie tikrai yra padovanoti. Pats beveik neperku šalikų, pirštinių. Visada per Kalėdas gaunu dovanų“.

Julija

„Tam, kad žmonės neprašautų, visada sudarau tikslų dovanų sąrašą. Ir tai man leidžia neapsišauti, leidžia turėti tokias dovanas, kokių labiausiai noriu. Taigi, ir šiais metais, kaip ir anais, tiksliai surašiau, ko norėsiu. Į dovanų sąrašą įeina įvairūs gražūs papuošalai, knygos, kvepalai, drabužiai. Taip pat leidžiu laisvai parinkti man daug jaukumo suteiksiančius puodelius. Leidžiu laisvai pagalvoti, kas galėtų labiausiai man tikti. Jūs jau patys išrinkite. Tačiau mane pažįstantys žmonės žino, kad su kinietiška pigiausia produkcija nenustebins. Aš vertinu kokybės ir grožio balansą, todėl geriau dovanoti tai, kas iškart būtų išskirtinio, neįprasto, o ne tai, ką aš vėliau galiausiai turėsiu išmesti. Kadangi taip anksčiau ir tekdavo daryti, tai šiais metais jau iš anksto sudarau pirkinių ir dovanų sąrašus“, – sako Julija.

Skelbta Produktai
One comment on “Kokios dovanos tikitės Kalėdoms
  1. Kotryna parašė:

    Visai smagu Kalėdoms būtų gauti dovanų auksine apyrankę: http://www.vertejuvelyrika.lt/lt/apyrankes/auksines-apyrankes.htm

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.