Oro kondicionierių poreikis skirtingose pasaulio vietose

Nepaisant to, kad skirtingose šalyse yra skirtingi klimatai ir vienur oro kondicionieriai yra tikrai reikalingi, kitur mažiau, tačiau jų pasiskirstymas nėra adekvatus.

Karštos skurdžios šalys

Kondicionieriai už priimtiną kainąJeigu nors kartą pažinote po karštas nepasiturinčias šalis keliaujančio turisto duoną, tuomet žinote, kad ten oro kondicionieriai yra tiesiog būtini. Ir – jų labai dažnai nebūna. Jeigu nukeliautumėte į visai neblogai gyvenančią Ispaniją, tai važiuotumėte autobusais, kuriuose būtų kondicionieriai, taip pat ir savo viešbutyje rastumėte šį įrenginį, skirtą orui vėsinti. Bet tai dar būtų ne viskas, nes jūs net gautumėte labai greitai veikiantį internetą ir apskritai jaustumėte kaip ponai. Aišku, viskas kainuotų šiek tiek daugiau, negu mūsų šalyje. O kas būtų, jeigu nukeliautumėte į Indiją, Maroką ar Gruziją? Ten taip pat sezono metu jums būtų labai karšta, tiesiog keptumėte kaip paršelis folijoje ir savo sultyse. Kodėl tektų pasikepinti? Nes čia, nors ir būtų daug karščiau nei kokioje Skandinavijoje, oro kondicionierius nebūtinai rastumėte ten, kur norėtumėte, kad šie būtų. Tiesiog dėl skurdo šalyje net ir viešajame transporte, tarkime, visą dieną kalneliais jus vežančiame į kitą šalies pusę, nebūtų kondicionavimo. Tačiau būtų langas, o per jį galėtumėte rūkyti. Rūkyti, kalbėtis su karštais pietiečiais ir svajoti greičiau grįžti į savo Pašilaičius bei ten atsivėsinti šaltuose namuose.

Gerai gyvenančios šalys

O jeigu nuvyksite ten, kur lietuviai paprastai vyksta ne atostogauti, o dirbti, tada suprasite, kad oro kondicionieriai pernelyg dažnai atsiranda ne ten, kur jų labiausiai reikia, o ten, kur kažkas gali juos įpirkti. Tad ir kokioje nors Anglijoje, Norvegijoje ar panašiose vietose jūs tikrai pamatysite, kaip atrodo gyvenimas, kai atvyksite ten. Net jei užsisakysite pigiausią viešbutį, čia vis tiek visada bus ir televizorius, ir kondicionierius, ir vos ne sūkurinė vonia. Tad taip jau yra, kad šalys, kuriose kartais gali būti ir vėsiau, turi kondicionierius, o ten, kur varva prakaitas, jis nebūtinai yra. Kam Anglijoje kondicionieriai? Žinoma, kad tai yra elektroninis prietaisas, reikalingas ne tik dėl karščio. Jis apskritai padeda filtruoti orą, o juk nesinori gyventi priplėkusiame ir drėgname kambaryje. Mes visada norime geriau pailsėti šviežiame ir gaiviame ore. Tad tai galima pasiekti vos vienu pultelio paspaudimu. Tiesa, tik atsargiai su rūkymu. Jei užsisakysite kambarį rūkančiam žmogui, gali būti, kad pats nerūkysite, bet visada užuosite, kaip kažkas kitas rūko jūsų bendrame balkone.

Skelbta Sistemos Pažymėti:
One comment on “Oro kondicionierių poreikis skirtingose pasaulio vietose
  1. Kondicionieriai parašė:

    Vasaros metu, šalyse kur labai karšta, papult į viešbutį be oro kondicionieriaus būtų tas pats kas sugadintos atostogos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.