Kaip naudotis paskolos skaičiuokle

Skaičiuoklės paskolomsJeigu einate į bet kurią greituosius vartojimo kreditus teikiančią bendrovę, į jos interneto puslapį, tai neabejotinai ten visur randate tą patį, tai – paskolų skaičiuoklė. Šis išradimas leidžia jums deramai ir patogiai ištyrinėti, kokią gi paskolą jums reikėtų imti, kokią būtų patogiausia gauti, ir kiek visa tai jums galėtų kainuoti, kokią naudą gautumėte. Kaip naudotis? Tai tikrai paprasta. Galima sakyti, kad yra dviejų tipų paskolų skaičiuoklės, ir su visomis jūs apsieisite puikiai, jeigu tik pasistengsite šiek tiek pamąstyti.

Lentelė

Jeigu nenorite stumdyti į priekį ir atgal stūmoklio, jeigu nenorite naudotis jokiais automatiškai sugeneruojamais skaičiavimais, tuomet skaičiuokite patys. Lentelės tipo paskolų skaičiuoklė yra patogus būdas kiekvienam žmogui, gerai valdančiam savo dešinįjį smegenų pusrutulį, atsakingą už loginį mąstymą. Ką jums reikia daryti, tai tiesiog paprasčiausiai skaityti lentelę ir bandyti suprasti, pamatyti, kas gi joje parašyta. O tą padaryti visuomet paprasta. Viename stulpelyje bus surašytos paskolų sumos, kitame – paskolos grąžinimo terminas. Pačiame lentelės plote, žinoma, susitikus atitinkamai paskolai ir jos grąžinimo terminui, matysite ir, kiek visa tai jums gali kainuoti. Paprasta ir patogu. Čia pat galite įvertinti ir palyginti, kaip kinta kiekvienos paskolos kaina, kai ji suteikiama skirtingam laikotarpiui. Tarkime, matysite, kad kone per kelias dienas grąžinamas kreditas kainuoja gerokai pigiau nei tas, kurį skolinatės keliems metams. Taip pat palūkanos, arba paskolos kaina, susijusi ir su savo dydžiu. Kuo daugiau skolinatės, tuo daugiau už tokią paslaugą ir sumokėti turite. Kitaip tariant, pigiausia yra skolintis mažą kreditą trumpiausiam terminui, o brangiausia – didelę paskolą ilgam laikui. Tai akivaizdžios tiesios, ir šis principas, beje, beveik visada galioja, kad ir kur, kad ir kiek, kad ir ką skolinsitės.

Liniuotė

Ne visi mėgsta ganyti akis po skaičių pasaulį, analizuoti skaičiavimus ir bandyti susidaryti lygtį, siekiant sužinoti paskolų koeficientus. Taigi, liniuotė arba automatinis skaičiuotuvas yra tai, kas iškart pateikia jums kainą. Patogiausia toks skaičiavimo būdas tada, kai iš tiesų norite kuo greičiau sužinoti, kiek kainuoja jums reikalinga paskola ir ją pasiskolinti. Tada, kai tiksliai žinote, kiek reikia ir kokiam laikui. Aišku, kad naudodami mygtukus galite lengvai pamatyti ir, kiek tokia suma kainuotų skolinantis ilgesniam ar trumpesniam laikui. Tačiau lyginti patogiau naudojant lentelę. Visgi, ne visiems reikia ilgai spręsti, dvejoti ir lyginti, tie, kas tiksliai žino, ko nori, nežiūri kainos, o tiesiog ima ir viskas.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.