Mitai apie paskolų suteikimą

Kartais žmones ima kamuoti tokie klausimai, kur kreditai visiems, kur suteikiamos paskolos visiems? Tai pasidaro aktualu tiems, kam kažkur jau nesuteikė paskolos. Tačiau galioja kažkoks mitas, kad jeigu tau vienur nedavė, tai gal duos kitur. Yra ir daugiau su paskolomis susijusios neteisingos informacijos, kuria žmonės kažkodėl kone aklai tiki.

Paskolos suteikiamos visiems

Kreditai visiems, kur suteikiamos paskolos visiems?Tas klausimas, kur suteikiamos paskolos visiems? Stebina ne vieną finansų analitiką. Keista, kad žmonės vis dar nėra priėmę realybės ir nežino, kad visgi paskolų visur iš eilės niekas nesuteikinėja. Kodėl? Todėl, kad yra specialūs apribojimai, kas gali gauti paskolą, kas negali. Tie reikalavimai sudaryti remiantis logika, siekiant, kad paskola būtų panaudota tikslingai, atsidurtų rankose tų, kurie tikrai galėtų jas protingai panaudoti, taip pat kad nekiltų problemų jas grąžinant. Štai kodėl, pavyzdžiui, nesuteikiamos paskolos žmonėms, kurie neturi jokių pajamų, darbo. Taip pat nepilnamečiams, labai seniems žmonėms – tiems, kas nebegali savimi pasirūpinti.

Paskolos suteikiamos visą parą

Taip pat kreditai visiems nėra suteikiami visą parą. Nors reklama kartais ir teigia kažką panašaus į tai, kad paskolos teikiamos visą parą, tačiau tai tikrai nėra tiesa, bent jau kelerius paskutiniuosius metus. Nėra praėję tiek daug laiko nuo tada, kada buvo sugriežtinti paskolų teikimo normatyvai ir uždrausta teikti paskolas ne darbo metu, nes manoma, kad tai padėtų užkirsti sukčiavimo atvejus, o taip pat ir apsaugoti žmonės nuo spontaniškų sprendimų. Mat visuotinai priimta tikėti, kad tamsiuoju paros metu būna daugiau problemų ir žmonės dažnai jaučiasi labai nesaugūs, patiria daug nerimo, taigi, kartais visai be reikalo visą parą gali leisti sau prisiimti paskolų.

Paskolos – kilpa po kaklu

Ši klišė skamba kaip anekdotas, nes kreditai visiems veikia skirtingai. Taip pat kaip visi skirtingai leidžia uždirbtus pinigus, taip pat ir skolinasi skirtingai. Atsakingi žmonės kreditus pasiskolina, panaudoja tam, kam reikėjo, ir grąžina. Jeigu žmogus nemoka elgtis su pinigais ir skolinasi tiek, kad paskui negali grąžinti – tai nėra kredito kaltė, o to žmogaus kaltė. Tokį žmogų visą gyvenimą lydės įsiskolinimai, mokesčių slėpimas ir kitokios problemos.

Paskolų teikėjai pralobsta, nes palūkanos didelės

Kadangi paskolos internetu teikiamos labai mažais sandoriais, tai jų kaina nesuteikia daugiau pinigų negu didžiulių bankų paskolų teikėjams per daugelį metų sukapsinčios palūkanos nuo didelių būsto paskolų sumų.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.