Kelios paslaugos, kuriomis pasunaudojau

Paslaugų pasiūlymaiDar visai neseniai diskutavome apie tai, kad kartais be galo smagu pirkti iš tų akcijų puslapių, nes taip kažkokį keistą savo godumo poreikį patenkini. Tačiau ne ką mažiau smagu yra ir tokie puslapiai kaip http://www.paslaugosjums.lt/ , kuriuose jeigu ne kažką perki, tai bent pasvajoji, kas būtų, jeigu tau būtų suteiktos tam tikros paslaugos. Kai kurias aš užsisakiau, apie kitas dar tik galvoju, trečias ir pati galiu suteikti, jeigu tai atitinka mano kvalifikaciją. O šį kartą – apie tai, kokios paslaugos iš šio skelbimų portalo mane labai nudžiugino.

Grožio procedūros

Kiekviena moteris nori būti graži. Tas noras turi daug visokių aspektų. Siekiamybė visada yra ne tiktas rezultatas, vadinamasis grožis. Nes labai svarbu visada yra ir pats procesas, kuris daug kam yra tiesiog puikus atsipalaidavimas ir malonumas. Taigi, masažai veidui, kurie kažką daro susijusio su raukšlių mažėjimu, taip pat galvos masažai, kūno pylingai yra grožio paslaugos, tačiau kartu jos leidžia ir gerai pailsėti. Tad gimtadienio proga kaip tik po vieną tokią ir užsisakiau.

Pagalbiniai dabai

Jau ne vieną kartą rašėme ir kalbėjome ir apie tai, kad žmonės vis dažniau stengiasi įkainoti savo laiką. Jeigu žmogus labai gerai moka programuoti, o gal dirba kitą darbą, kurio valandinė darbo kaina yra labai brangi, tai jis niekada nedarys kitokių darbų, kurie gal net būtų suvokiami kaip reikalingi dėl normalių išgyvenimo sąlygų, jeigu šie darbai, vertinant pinigais, nebus labai gerai apmokami. Tarkime, jis nesigamins valgyti, o tiesiog pavalgys restorane. Tai iš pirmo žvilgsnio kainuos daugiau, tačiau skaičiuojant, kad naminio maisto žaliavos pigios, bet laiko sąnaudos, įkainojamos jūsų valandiniu užmokesčiu, brangios, reziumė yra protingas taupymas. Taip pat ir įvairūs pagalbiniai darbai gali atrodyti kaip visiškai neverti jūsų brangiai apmokamo laiko. Aš irgi taip mąstau, todėl šiame portale „Paslaugos Jums“ surandu labai naudingų pagalbininkų.

Jau seniai svajoju apie namų tvarkytoją. Jos arba jo valandinis įkainis yra minimalus, o man net viena valanda tvarkymosi atima tiek daug jėgų ir nervų, kad paskui tą dieną apskritai galiu dirbti savo nuolatinį programuotojos darbą tik vos kelias valandas. Ką tai reiškia? Kad tiesiog neverta aukoti savo laiko šiems darbams – metas samdyti pagalbinė žmogų. Taip pat ir dėl maisto ruošimo norėtųsi virėjo, kuris visada skaniai pagamintų.

Skelbta Paslaugos Pažymėti:
One comment on “Kelios paslaugos, kuriomis pasunaudojau
  1. Viktorija parašė:

    Grožio procedūros, kurias moteris daro sau, dažnai turi įtaką ir jos nuotaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.