Ką rinktis: Samsung ar iPhone?

Kai mobilūs telefonai yra taip gausiai užpildę parduotuvių ir salonų lentynas, mes nebežinome, ką rinktis. Jeigurenkamės iš visų – tada sunku. Bet jeigu pasirinkimas vyskta iš kelių esamų galimybių, tada lengviau. Šiandien klausiame: Samsung ar iPhone. Tačiau siūlome rinktis tarp senesnio modelio Samsung ir naujausio iPhone.

Senas Samsung

Galbūt iškart ėmėte kraipyti galvą ir sakyti, kad nėra čia ką aiškintis, viskas ir taip aišku. Tačiau taip, toli gražu nėra, kadangi pasirinkimai tikrai gali būti labai įvairūs. Tiek Samsung, tiek iPhone gali būti ir galbūt bus skirtingiems žmonėms skirtingai naudingi. Paimkime kokį nors tikrai seną Samsung modelį, dar turintį net ne liečiamąjį, o visiškai paprastą ekraną.

Samsung telefonasTaigi, senasis Samsung, įsivaizduokime, vis dar turi tą senųjų telefonų klaviatūrą.Tai – geras pasirinkimas garbaus amžiaus žmonėms, kuriems su liečiamuoju ekranu gali kilti problemų. Išties, ne tik senas Samsung, bet ir specialus senjorams kuriamas telefonas praverstų. Ant pastarojo būna tik keletas mygtukų, kurie iškart leidžia skambinti namams, vaikams, ar gydytojui. Tai leidžia turėti tokias galimybes, kada net ir sunkiai besiorientuojantis aplinkoje senas žmogus vis tiek su savimi turi paprastą ryšio aparatą. Taip pat paprasti telefonai, tokie kaip Samsung, gali būti tarnybinei telefonai tam tikruose darbuose, kur nereikia visiškai jokio išmanumo ir daug skirtingų opcijų. Pavyzdžiui, apsauginio darbe, arba šlavėjo darbe. Kai telefonas reikalingas tik dėl skambučio, tada jis geras daiktas. Be to, kol išmaniųjų telefonų vis dar neištobulėjo galimybės turėti tikrai ilgai laikančią bateriją, tai koks nors senesnio modelio Samsung leistų turėti atsarginį telefoną, pavyzdžiui kelionėje. Gal iškeliausite į gamtą, kur nebus galimybių pasikrauti telefono, tada atsarginis, ne toks išmanus ir dėl to mažiau naudojamas telefonas jums bus naudingas.

Naujas iPhone

O kam naudingas išmanusis telefonas? Be abejo, tai daugumos gyvenančių šiais laikais, į ateitį besikabinančių žmonių telefonas. Negali tikėtis, kad visada gyvensi praeitimi, ir jeigu tavęs dar daug kas laukia ateityje, tuomet ir tu turi turėti išmanųjį telefoną. Jis leis visada ir visur turėti prieigą prie interneto, kas tau labai padės įvairiose situacijose. Tiek keliaujant, tiek dirbant, tiek ilsintis ar tiesiog važiuojant troleibusu į paskaitas. Kartu jame yra tiek integruota gerų įrenginių, kad iPhone natūraliai gali pakeisti įvairius kitus, kuriuos nešiodavaisi su savimi: foto aparatą, mp3 grotuvą.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.