Kuo iškloti grindis?

Negalvokite, kad PVC danga yra kažkas labai paprasto vien dėl to, kad mokykloje matėte pratus linoleumu išklotus koridorius. Žinokite, linoleumas Dubingiuose gali būti toks gražus, kad jis visiškai prilygs aukščiausio lygio grindims. Kaip ir plaukiojančios grindys arba medinės grindys. Taigi, grindų pasirinkimų yra visokių, o į ką orientuotis jums?

Pigiausia kokybiška alternatyva – linoleumas

Grindų dangosAišku, kad linoleumas Dubingiuose ar kitame interjero centre bus pigiausias pasirinkimas. Ir pigiausias čia visai nereikš nieko susijusio su kokybe. Pigumas čia bus jums tik privalumas, nes iš tiesų už sąlyginai mažesnę sumą galėsite įsigyti pigesnę gerą grindų dangą. Tačiau apie ką reikės pagalvoti? Pirmiausia, apie tai, kad verčiau rinktis iškart storesnį linoleumą, nes jis ilgiau tarnaus. Tai labai gera danga namams, kurie galbūt nėra apgyvendinami visą laiką. Tokie namai galiausiai kaupia savyje drėgmę, dažnai keičiasi ir temperatūra. O štai tuomet, kai sudedamas linoleumas, viskas labai pasikeičia ir galima tikėtis stabilaus gero vaizdo. Taip pat ši danga tinka ir erdvėms, kur apskritai norisi daugiau apsaugos nuo drėgmės. Koridorius tam tinka, kur nuolatos vaikštoma šlapiais batais. Taip pat ir kitos vietos.

Parketlentės – arčiau medinių grindų už patrauklią kainą

Kitas pasirinkimas norint padaryti kokybišką remontą ir estetiškai sutvarkyti grindis – rinktis medžio plaušų parketlentes. Tai populiarus variantas norint turėti gražias grindis, primenančias medį, ir jaukų interjerą. Puikiai tinka butuose, apartamentuose, tiek senos, tiek naujos statybos. Labai atnaujina kambarių veidą. Tokios grindys yra malonios pėdai, jos šiltos, nes iš medžio, ant jų smagu ropinėti vaikams, vaikščioti žmonėms, jos lengvai valomos ir prižiūrimos. Galima ant jų numesti kokį nors šiltą kailinį kilimą ir džiaugtis kuo puikiausiu komfortu. Tačiau aišku tai ne vienintelės grindys, kokias galima susidėti.

Medinės grindys – natūralumo puoselėtojams

Visgi žmonės, kurie gyvena arčiau gamtos, paprastai nori ir turėti šiek tiek kitokius namus. Dažniausiai jie nori daugiau medžio interjere, ir ypač svarbu jiems būna tikros, geros medinės grindys. Mat būtent jos yra kažkas tokio, kas suteikia šilumą, kas per kojas perduoda medžio pojūtį. Tokios grindys yra gražios, aišku, jos kainuoja brangiau, tačiau tuomet mokate už pačią geriausią kokybę.

Plytelės drėgnose patalpose

Kiti pasirinkimai šlapioms grindims – plytelės. Dažniausiai klijuojamos grindys vonios, dušo, tualeto, virtuvės patalpose, kartais šlapiuose prieškambariuose. Puikiai tinka drėgnoms vietoms.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.