Nauja vonia per vieną dieną

Padarėme tokį eksperimentą ir per vieną dieną pakeitėme neatpažįstamai (į gerąją pusę) mamos vonios kambarį. Per vieną dieną buvo atliktas vonios restauravimas, sutvarkytos grindys ir sienos, pakeistos dekoracijos ir atnaujinti arba pakeisti keli baldai. Visas vonios tvarkymas kainavo iki 200 eurų, o kambarys, iš buvusios baisios juodos vonios, tapo maloniu ir jaukiu.

Darbai iš pat ryto

Sena voniaRyte reikėjo atlikti darbus, kuriems reikia daugiau laiko, kad matytųsi rezultatas. Standartiški tai yra koks nors dažymas, kai reikia, kad dar dažai spėtų išdžiūti. Tad pirmiausia paėmėme seną pageltusią ir išdaužytą vonią ir pristatėme meistrams. Jų rankose liko vonios restauravimas. Nepatikėsite, per dieną iš senos geldos jie padarė tikrų tikriausią stebuklą. Taip pat paėmėme vieną seną medinę lentyną ir nudažėme pilkais pasteliniais dažais. Kažkada ta lentyna buvo nauja, šviežiai iš medžio sukalta. Po to daug metų tiesiog šiaip kabojo, kol tapo tiesiog baisia. Dabar ją atnaujinus, pasimatė ir vėl lentynos grožis.

Kapitalinis tvarkymas, dekoratyvinis remontas

Toliau sekė, kaip sakome, kapitalinis tvarkymas ir kosmetinis remontas. Pirmiausia reikėjo išnešti viską iš vonios. Paaiškėjo, kad daug ir nereikalingų dalykų ten pridėta, kurių tiesiog ten galėtų nebūti. Pavyzdžiui, tai buvo visokių senų šluotų, šepečių, šiupėlių dalys, kurios jau niekada niekur nebus pritaikytos. Kažkokie 10 metų stovintys naktipuodžiai ar stiklainiai. Dalykų, kurie neliesti jau 10 metų, ten tikrai buvo nemažai, ir juos mums teko išmesti.

Tuomet sekė pats remontas. Nulupome senus tapetus ir seną linoleumo dangą. Tada patvarkėme sienas, grindis, ir klijavome naują tapetą, tiesėme naują dangą. Pastaroji buvo tikrai graži ir niekas nebūtų patikėjęs, kad neseniai čia viskas atrodė visai kitaip. Jau vien tik sutvarkius šiuos esminius elementus, vonia ėmė atrodyti kitaip.

Smulkmenos

O toliau liko, galima sakyti, tik niekeliai. Štai, pakeitėme dušo užuolaidą, taip pat ir ant lango pakabinome naują, spindinčią švara. Iškart pasikeitė vaizdas. Padėjome ant viršutinės atnaujintos lentynos vieną mažą vazoninę gėlytę – orchidėją. Prisukome naujus pakabukus rankšluosčiams ir pačius rankšluosčius naujus pakabinome. Šalia vonios ir šalia klozeto patiesėme naujus švelnius, minkštus kilimėlius. Pakabinome automatinį oro gaiviklį. Kaip suprantate, šios smulkmenos buvo visai nebrangios, tiesiog po kelis eurus. Labai daug ką pirkome "1 euro" parduotuvėje, todėl išvis mažai kainavo. Mažai kainavo, o liko labai gražu ir stilinga.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.