Šiuolaikiniai elektriniai vonios gyvatukai perlipo tradicinius savo funkcionalumo rėmus ir tapo originaliais interjero dekoro elementais. Iš tiesų, modernūs rankšluosčių džiovintuvai nebemontuojami vien tik vonios kambaryje, jie vis dažniau atsiduria svetainėje, virtuvėje ar kitoje gyvenamojoje aplinkoje ir žavi savo subtiliais dizaino sprendimais, kurie bet kuriems namams suteiks šiuolaikiškumo, modernumo ir subtilaus rafinuotumo.
Kada elektriniai vonios gyvatukai yra teisingas pasirinkimas?
Įrengdami vonios kambarį turime galvoti ne tik apie tradicinius vonios baldus ar įrangą, bet ir nepamiršti rankšluosčių džiovintuvų svarbos. Tiesa, kartais atsiranda kalbų, kad ten, kur yra įrengiamas grindinis šildymas, džiovintuvas išvis nėra reikalingas. Vis dėlto, tai klaidinga sprendimas, nes džiovintuvo reikės tiek žiemą, tiek vasarą (kai šildymas neveiks), taip pat tuomet, kai norėsite greitai išsidžiovinti drabužius ar rankšluosčius ir sušildyti patalpą iki pageidaujamos temperatūros.
Bendrąja prasme elektriniai vonios gyvatukai yra rekomenduojami ten, kur nėra atvesta centrinio šildymo sistema, o džiovintuvas vis tiek yra reikalingas. Elektrinis džiovintuvas yra lengvai ir paprastai montuojamas, jam nereikalingas nei kapitalinis remontas, nei papildoma įranga, – dažniausiai užtenka šalia esančio elektros lizdo.
Plačios stiliaus galimybės, prisitaikančios prie išrankiausiųjų poreikių
Šiuolaikiniai elektriniai gyvatukai pasižymi išskirtinai plačiomis dizaino galimybėmis, leidžiančiomis kurti pageidaujamo stiliaus interjerą. Džiovintuvai gali būti ne tik įvairių formų, bet ir skirtingų spalvų, tapti vonios kambario akcentu ar skiriamuoju namų aksesuaru. Modernūs elektriniai vonios gyvatukai neretai pamiršta savo tradicinę paskirtį – šildyti patalpą ar džiovinti rankšluosčius – ir tampa namų aksesuaru, ant kurio, tiesą pasakius, pakabinti drabužius būtų pernelyg sudėtinga. Tokie džiovintuvai gali būti mažos galios ir pasižymėti aukštais ekonomiškumo rodikliais. Iš tiesų, elektriniai gyvatukai niekuomet nėra rekomenduojami kaip pagrindiniai patalpos apšildymo įrenginiai, kadangi jų galia paprastai būna per maža, o ir nuolatinis šildymas elektra gali būti pernelyg brangus pasirinkimas.
Kalbėdami apie gyvatukų dizaino galimybes, šios įrangos pardavėjai pastebi, kad, nepaisant formų ir spalvų gausos, populiariausiųjų gretose išlieka klasikiniai džiovintuvų modeliai, darniai įsiliejantys į bendrą vonios kambario atmosferą. Renkantis įrenginį, labai svarbu įvertinti gamintojų patirtį ir pardavėjo poziciją rinkoje. Visuomet rekomenduojama bendradarbiauti su oficialiais žinomų prekių ženklų atstovais Lietuvoje, galinčiais jums suteikti visas kokybės garantijas.
Parašykite komentarą