Mano 4 mėgstamiausi produktai plaukams dažyti, kuriuos galite rasti parduotuvėje

KaklajuostesKalbant apie plaukų dažymą, viskas gali būti painu. Yra tiek daug produktų, kurie ne visi yra vienodi. Kai kurie iš jų gali būti saugūs, o kiti gali atrodyti saugūs, bet taip nėra. Taigi, kuriuos iš jų turėtumėte naudoti? Nors ir puiku, kad yra tiek daug pasirinkimo galimybių, kai kalbama apie plaukų dažus, tačiau gali būti šiek tiek sudėtinga atsirinkti įvairias jų rūšis. Kiekvienas jų turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau paprastai norisi vengti bet ko, kas yra jautrūs laikui, t. y. tokių, kurie nudažo plaukus tik esant tinkamoms sąlygoms, arba tokių, kuriuose yra daug amoniako. Šie dalykai patys savaime gali atrodyti nedaug, tačiau kartu su kitomis plaukų dažų sudedamosiomis dalimis jie tampa labai žalingi ir gali sukelti gana rimtų pasekmių. Mūsų laimei, yra daugybė puikių produktų, kuriais galime pasitikėti ir kuriuos galime drąsiai naudoti norėdami išgauti naują išvaizdą. Kaklajuostes ir ekspertės patarimai.

Į ką atkreipti dėmesį perkant plaukų dažymo produktus

– Ieškokite plaukų dažų, kuriuose nėra amoniako. Visuose plaukų dažuose yra šiek tiek amoniako, tačiau kuo jo daugiau, tuo pavojingiau juos naudoti. Kai kalbame apie plaukų dažuose esantį amoniaką, iš tikrųjų kalbame apie cheminių medžiagų amidų grupę, t. y. grupę, kuriai priklauso amoniakas. Šios medžiagos gali būti labai kenksmingos jūsų plaukams ir odai, gali sukelti akių dirginimą, kvėpavimo sutrikimus ir net odos nudegimus.

– Venkite plaukų dažų, kurių sudėtyje yra vandenilio peroksido. Nors gali atrodyti puiki idėja padidinti plaukų dažų išblukimą naudojant šiek tiek vandenilio peroksido, deja, tai labai pavojingas mišinys. Sudedamosios dalys nėra gerai sumaišomos, o joms susilietus tarpusavyje gali susidaryti kenksmingi toksiški garai, pavojingi jūsų odai ir akims.

– Ieškokite PPG sertifikuotų plaukų dažų. Tai reiškia pigmentų ir baltymų santykį, kuris parodo, kiek plaukų dažuose yra pigmento (dažiklių), palyginti su baltymais (kondicionuojančiomis medžiagomis). PPG sertifikuoti plaukų dažai mažiau kenkia plaukams ir laikui bėgant ne taip stipriai blukina spalvą.

Veganiški plaukų dažų prekių ženklai – Garnier Nutrisse: Tai pusiau ilgalaikiai plaukų dažai, kurių yra 14 skirtingų atspalvių. Jo sudėtyje yra aminorūgščių ir aliejų, jis turi mažą PPG santykį.

– "Manic Panic" plaukų dažai: tai ilgalaikiai plaukų dažai, kurių yra 23 skirtingų atspalvių. Jų sudėtyje yra amino rūgščių ir aliejų.

– "Priti NYC" plaukų dažai: Tai ilgalaikiai plaukų dažai, kurių yra 5 skirtingų atspalvių. Jo sudėtyje yra silikonų ir aminorūgščių.

– Revlon Colorsilk: Tai pusiau ilgalaikiai plaukų dažai, kurių yra 21 skirtingų atspalvių. Jo sudėtyje yra aminorūgščių ir aliejų, o PPG santykis yra mažas.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.