Užsikimšusi vonia

Kiekviena vonios problema turi savo sprendimą. Jeigu vonia atrodo tiesiog baisiai, joje nemalonu maudytis, o tokios išplauti nepavyksta – pagelbės vonios restauravimas. Tokiu atveju, išliejamas naujas paviršius ir vonia atrodo kaip nauja. Tačiau su ja reikia elgtis gražiai. Pavyzdžiui, jos neužkimšinėti, o jeigu užkimšote – kuo greičiau pravalyti kanalizaciją. Kitaip nei vonios restauravimas, jos atkimšimas yra kur kas labiau erzinantis dalykas.

Apsauginiai sieteliai

Tai, kas gali padėti išvengti nemalonių dalykų, kad neužsikimštų vonia, yra apsauginiai sieteliai. Niekada jų nenuimkite, kol vonia nebus visiškai švari ir be jokių teršalų. Apsauginiai sieteliai leis efektyviai sulaikyti stambias ir kanalizaciją greitai kemšančias atliekas.

Iš ko susideda kamštis

Restauravimo paslaugosPirmiausia reikia kažko, kas galėtų užstrigti vamzdyje. Tarkime, vienas ilgesnis pagaliukas, ausų krapštukas, popieriaus gniužulas ir pan. Tuomet ten ima formuotis kamštis. Taip pat jis gali formuotis ir be kertinio užstrigusio dalyko. Čia gali atsirasti įvairių pirmiausia pakulų. Kai maudomės, nuo mūsų krenta plaukai, ilgi jie patenka nuo moters galvos. Gyvaplaukiai taip pat visur krenta skutimosi metu. Sušlapę visi plaukai sulimpa į gniužulus, kurie ir kemša vonią. Ypač tai dažnai atsitinka tada, kai padaugėja ir kitų sunkiai nuslystančių dalykų. Gal kažkas spjaudo skreplius, leidžia kokį nors tirštą skystį, prausiasi purvą ir pan. Karpomi į vonią nagai, nuospaudos taip pat padeda padidinti kamštį. Galiausiai viskas ima kimštis ir nė vienas didesnis grūdelis nebeprasmunka pro kamštį, o tampa jo armijos dalimi. Vanduo taip pat nebegali pratekėti ir jums išsimaudžius, jis taip ir lieka tyvuliuoti vonioje.

Atsargiai – šuns maudymas

Dar pavojingesnis dalykas yra šuns maudymas, kai nenaudojamas apsauginis sietelis. Šuns kailis visada pasišalina būtent maudymo metu, ypač daug kailio plaukų nukrenta nuo ilgaplaukių, vešlų kailį turinčių šunų.

Metas atkimšti vonią

Jeigu vonioje stovi vanduo, o gal tiesiog labai lėtai leidžiasi žemyn – metas atkimšti vonią. Tas pats galioja ir kriauklėms.

Vonios atkimšimas – su pompa. Tai turbūt populiariausias būdas atkimšti vonią, ir jūs galite tuo būdu pasinaudoti. Jis greitas ir efektyvus, bet ne pačių didžiausių kamščių atveju. Su chemija irgi galima bandyti, ją verta naudoti, kada vonia tikrai stipriai užkimšta. Tuomet supylę "kurmį" paliksite jį per naktį. Su rūgštimi ir soda galima išgauti vaikystėje mėgtą mišinį, kada šios medžiagos susitikę suputodavo. Pripylus į vamzdį acto ir sodos, galima atkimšti, bet ne tada, kai ten jau stovi vanduo.

Skelbta Paslaugos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.