Kaip atidaryti baidarių verslą

Pamatę, kad žmonės visai pelningai nuomoja baidares Žemaitijoje, galite ir patys panorėti nebūtinai Žemaitijoje, bet gal Dzūkijoje ar Aukštaitijoje atidaryti baidarių verslą. Ar sunku jį įkurti, kaip tą padaryti?

Mėgti baidares

Kiekvieno verslo taisyklė prasideda svarbiu punktu – turi iš tiesų mėgti tai, ką darai. Jeigu tau patinka menas, tai kažin ar norėsi atidaryti varžtų parduotuvę, vien dėl to, kad tai būtų pelninga. Juk laisvalaikiu norėsi skaityti apie meną ir eiti į meno galerijas, o ne domėtis naujomis varžtų technologijomis bei vaikščioti po statybų muges. Taigi, pamėgti baidares nėra taip sunku, jeigu mėgsti aktyvų laisvalaikį gamtoje, o taip pat ir vandenį. Tad, jeigu žinai, kad tau tikrai patinka baidarės, kad savo malonumui kartais kuo nors pasidomi šioje srityje – tai pirmasis ženklas, jog galbūt vertėtų atidaryti baidarių nuomos punktą.

Tyrinėti vietinę rinką

Baidarių nuomos paslaugosToliau prasideda rinkodaros ir verslo strategijos. Nes kitas kraštutinumas versle, kuris nuveda prie nesėkmės – tai akla aistra kažkokiai sričiai. Kartais žmonės būna taip užsidegę kažkokia veikla, kad iš visų jėgų nori jos imtis, negalėdami net įsivaizduoti, kad kažkas nepasiseks. Iš tiesų, kuriant verslą reikia tikėti jo sėkme, bet reikia galvoti ir apie nesėkmes. Tik tada, kai leidi sau pilnai suprasti visus stabdžius, dėl ko kiti to nesiima, visas rizikas, kas gali nepasisekti, pasidaro labai skaudu ir seka kitas žingsnis. Arba sugalvoji, kaip pasiruošti toms blogosioms galimoms pusėms ir nepadaryti jų tokių paveikių tavo verslui, arba išvis persigalvoji, nutari nerizikuoti ir nusprendi tiesiog veikti kažką kito arba nieko nekeisti – nei aplink, nei savo gyvenime. Linkime to pirmo varianto, kuris bus ir skausmingas, ir galiausiai jausitės pasikaustę ištyrinėjus rinką, numačius planus B, keliauti toliau.

Turėti prieigą prie vandens

Toliau, žinoma, seka sąlygos, kada jums būtų lengviau arba sunkiau užsiimti baidarių nuoma. Jeigu gyvenate mieste, kuriame nuolat plaukia baidarininkai, kuriame yra patogios sąlygos nuomai, kur prateka Merkys, Nemunas, Neris, Ula ar kitos populiarios upės – bus daug patogiau užsiimti šia veikla nei tiems, kas gyvena vidury laukų ar bute mieste.

Siūlyti išskirtinumą

Galiausiai reikia žinoti, kodėl žmonės turėtų pasirinkti būtent jus. Gal jūs taip pat siūlote papildomas paslaugas, gal suteikiate taip pat ir vienkartinius maišus, gal labai patogu iki jūsų atvažiuoti, gal yra restoranas ten, kur baigiasi maršrutas ir kt.

Skelbta Paslaugos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.