Ar tikrai perka mišką tik užsieniečiai?

Tikriausiai, jog daugumai asmenų, kaip ir yra aišku, jog mūsų šalis garsėja neįtikėtina žaluma, kuri stebina ne vien tik mūsų krašto gyventojus, mėgstančius dairytis po įvairiausius rezervatus, tačiau be viso to ir užsieniečius, kurie šiose situacijose įžvelgia puikias galimybes pasipelnyti, įsigyjant miško plotus, šiuos iškertant, medieną panaudojant perdirbimui, o likusius plotus – žemdirbystei.

MiškasVis dėlto, reikėtų pastebėti tai, jog dauguma miškų, kurie esą mūsų šalyje, yra privatūs – turime omenyje tai, jog didžioji dauguma žalumynų, jeigu būtų galima taip pasakyti, priklauso privatiems asmenims. Tiesa, šioje situacijoje reikėtų pastebėti tai, jog dauguma piliečių skundžiasi, jog nežino, kaip gi būtų galima sėkmingai išnaudoti turimus miškų plotus. Iš esmės, šiandienos turinys ir bus skirtas tokios kategorijos piliečiams, kurie esą privatizavę tam tikrus miškų plotus, tačiau nežino, ką su jais daryti. Be viso to, norėtume paanalizuoti mintį, ar iš tiesų perka mišką mūsų šalyje vien tik užsienio gyventojai? Nuoširdžiai viliamės, jog perskaičius straipsnį jokių klausimų nekils, o sukauptos žinios sugebės tapt kelrodžiu.

Perka mišką šiais laikais ne vien tik Lietuvoje, tiesą sakant, tačiau ir kitose valstybėse. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų pastebėti tai, jog mūsų šalis šiuo atveju turi pranašumą dėl kelių aspektų – turime omenyje tai, jog nukirsto miško plotas kuo puikiausiai tiktų žemės darbams, auginimui, sodinimui, priešingai, nei kitose užsienio valstybėse, kur žemė yra mažiau derlinga. Be viso to, reikėtų pastebėti dar ir tai, jog mūsų šalies augmenijos įvairovė taip pat yra unikali ir pakankamai neblogai išsiskiria iš aplinkinių – niekas, tikriausiai, jog nedrįstų pasiginčyti su šiuo teiginiu, suvokiant tai, jog Žemaitijoje miškai yra vieni, o Aukštaitijoje – kiti.

Grįžtant prie užsieniečių, kaip ir tikriausiai akivaizdu, jog pastarosios investicijos daugumai atrodo pakankamai patrauklios. Vis dėlto, reikėtų pastebėti tai, jog kai kurie perka mišką pakankamai nelygiomis sąlygomis – dauguma ieško tokių privačių asmenų, kurie turi įvardytus žemės plotus, tačiau nei yra linkę užsidirbti pernelyg iš to, nei norėtų sugaišti beprotiškai daug laiko tvarkant popierius. Užsienio kompanijos yra linkusios viską sutvarkyti už juos, pasisavinant žemę ne vien tik už mažesnius įkainius, tačiau taip pat ir pakankamai nemažai pasisavinant už dokumentų tvarkymą – būkite budrūs.

Kad ir kaip ten bebūtų, jeigu turimas miškas jums yra nereikalingas, parduoti tikrai verta – tai juk papildomi pinigai.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.