Svarbiausia informacija apie OSB plokštes

Kuo ypatingos plokštės iš OSB?OSB plokštes naudoja daugelis statybininkų ar paprastų žmonių atliekančių remontą savo namuose ar statant naujus pastatus. Jos yra itin vertinamos dėl savo patrauklios kainos, gerų fizinių savybių, ilgaamžiškumo bei išvaizdos. Jei ir jūs susidomėjote šia statybine medžiaga, tačiau vis dar neturi pakankamai žinių kas ir kaip yra daroma su šia statybine medžiaga, kviečiame perskaityti mūsų parengtą straipsnį ir sužinoti, kur galima naudoti OSB plokštes, kaip jas montuoti bei kokios yra jų savybės.

Pagrindinės OSB plokščių savybės

  • Įvairūs tipai. Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, kad OSB plokštes įprasta skirstyti į keletą pagrindinių tipų – tai yra OSB 2, OSB 3 bei OSB 4 plokštes. Šie tipai apsprendžia ir visas plokščių savybes. Pačios pranašiausios yra būtent pastarosios, OSB 4 plokštės, tačiau jų kaina atitinkamai yra didžiausia. Jei planuojate įsigyti OSB plokštes, nerekomenduojame aklai pirkti OSB 4 plokštes tikintis jog tai bus geriausias sprendimas jūsų atveju. Galbūt jums visiškai nereikia savybių kurias gali pasiūlyti OSB 4 plokštės ir visiškai pakaks to, ką suteikia OSB 2, todėl tai būtų elementarus pinigų išmetimas į balą.

  • Reaguoja į drėgmę. OSB plokštės iš tiesų yra jautrios drėgmei – vienos mažiau, kitos daugiau (priklausomai nuo plokštės tipo). Tad nesvarbu kokias OSB plokštes montuosite savo namuose, prieš pradedant visus darbus rekomenduojama atlikti drėkinimą, kuris truktų bent 48 valandas. Nuo per didelės drėgmės kai kurių plokščių kraštai gali net išbrinkti ar deformuotis, todėl statybos darbai su tokiomis medžiagomis bus nekokybiški. Be to, tinkamai išdžiovinta plokštė pasižymi žymiai geresnėmis savybėmis bei ilgaamžiškumu nei tos, kurios būna sumontuotos pernelyg drėgnos.

  • Na ir paskutinis, bet tikrai ne ką mažiau svarbus faktas apie OSB plokštes, kuris pradžiugins ne vieną auksarankį, tai OSB plokščių paprastumas. Sakydami paprastumas, galvoje turime tai, jog jas apdirbti yra itin paprasta – tam nereikia jokių specialių įrankių ar aukštojo išsilavinimo. Plokščių montavimas taip pat nereikalauja brangių ar retai sutinkamų priemonių, todėl statybos ar remontas su OSB plokštėmis atsieis pigiau.

Skelbta Produktai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.