Muziką, kurią girdžiu autobuse

Jeigu galvojate apie mikroautobusu nuoma savai kelionei, tai nenumeskite šios minties į šalį. Verta didesnei grupei išsinuomoti savo autobusiuką bei su juo važiuoti vien todėl, kad taip galėsite turėti tikrai komfortišką ir jums patrauklią kelionę. Šį kartą noriu atkreipti dėmesį į tai, kad labai dažnai ta muzika, kurią išgirstame autobuse, būna mums nemaloni, tačiau mes negalime nieko padaryti.

Civilizuotas būdas išsiaiškinti

Mikroautobuso nuomaTurbūt visi esate patyrę tą žlugdantį jausmą, kai keliaujant tarpmiestiniu autobusu vairuotojas net pagarsina jam gražias, o jums vėžį varančias dainas. Muzikinių skonių nesutapimas gali sukelti labai daug blogų emocijų. Kai kuriems keleiviams iš mikroautobuso gali norėtis tiesiog tuojau pat išlipti ir bėgti laukais vien dėl baisios pop muzikos, sklindančios pro kolonėles tiesiai jums į ausis. Tam, kad nenutiktų tokių bėdų, reikia stengtis civilizuotai išsiaiškinti. Ką jūs galite padaryti – parašyti autobusų parkui, su kurio mikroautobusu važiavote, ir papasakoti apie situaciją. Jeigu civilizuotai ir žmogiškai paaiškinsite situaciją, jog vairuotojai leidžia visu garsu muziką pagal savo nuožiūrą, o ta muzika graži tik jiems patiems, daug kas gali pagerėti. Taip pat galite motyvuoti tuo, kad visas autobusas atsineša savo ausines tam, kad negirdėtų tos muzikos, tai rodo jų nepasitenkinimą. Žinoma, galite paminėti ir tai, kad vyksta kartu nemažai studentų, arba šiaip žmonių, norinčių produktyviai išnaudoti savo laiką. Kelionės metu daug kas nori skaityti kažką, rašyti, naudotis kompiuteriu. O veiklai, reikalaujančiai susikaupimo, visada praverčia tyla.

Nuomojatės ir laimite

Visgi, pats geriausias metodas, norint, kad jums kelionėje niekas tikrai negadintų nuotaikos, nei koks nors nemalonus keleivis, nei bloga muzika – yra jūsų pačių kelionei pasamdyta mikroautobusu nuoma. Galite siekti šios alternatyvos, ir tai padės jums laimėti iš tiesų puikią ir viskuo aprūpintą kelionę. Jums nereikės rūpintis dėl muzikos, nereikės bijoti, kad kažkurioje stotelėje įlips vakarykštėmis šventėmis dvelkiantis kaimo gyventojas su višta ir grėbliu po pažastimi bei pas jus atsisės. Išsinuomosite ir turėsite aplink tik tuos žmones, kuriuos norite matyti. Be to, viską palengvins ir tai, kad galėsite užsisakyti muziką, kuri patinka. Galbūt vairuotojas vis tiek norės klausytis savo Jungėnų kaimo kapelos, tačiau jūs turite visišką teisę pasakyti, kad tos muzikos nebegrotų, bei taip pat paprašyti, kad būtų grojama ta muzika, kokią turėsite atsinešę. Su visais mikroautobuso keleiviais galite iš anksto apsitarti, kas turi kokių pageidavimų dėl muzikos.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.