Apie skirtingas svarstykles

Šį įrašą noriu parašyti todėl, kad man jau atsibodo nuolat teisintis dėl savo zodiako ženklo. Ne maisto, ir ne automobilinės svarstyklės, nieko iš tiesų nesveriančios, ir vis tiek nuolat prikišinėjama, kad gimiau po šiuo ženklu. Mėgdavau išsisukinėti ir kam nors pasakyti, kad man tas ženklas nieko nereiškia, tačiau štai dabar supratau, kad nėra prasmės nuolat vengti net to žodžio „svarstyklės“. Štai imsiu ir papasakosiu apie svarstykles plačiau. Juk mane kaip svarstykles visi visada laikydavo tokiu pačiu žmogumi, kokie yra ir kiti, gimę po šiuo ženklu. bet net gyvenime, mūsų materialiame pasaulyje, o ne kažkokiame horoskopų, visos jos iš tiesų turi savo funkcijas ir savo nemažus skirtumus. Kokių jų būna?

Automobilinės

Svarstyklių įvairovėGalbūt dabar galvojate – kas tos automobilinės svarstyklės? Ar čia kažkas, ką vežiojamės su savimi, ir, norint, galime pasisverti, pavyzdžiui, maisto, kurį vežamės kartu, masę. O gal kažkas tai kito? Iš tiesų, tai yra labai masyvūs ir nerangūs prietaisai, su kuriais sveriami automobiliai. Galima rasti tokių pardavimo vietose, servisuose, taip pat ir metalo laužo supirktuvėse. Jų būna ir prie keltų, laivų, kur gali tekti plukdyti automobilius.

Krovininės

Dažnai gali būti labai panašios į automobilines svarstykles, arba net naudojamos tos pačios. Su šiomis galima sverti įvairius krovinius, kurie vėliau būtų gabenami laivu.

Žmogaus

Pastarąsias buitines, ir dar net kelias, turbūt rasime kiekvieno žmogaus namuose. Nes dėl kažkokių keistų priežasčių, visi kartais nori pasisverti savo kūną, ir žinoti, kiek gi sveria tas didysis „aš“.

Bagažo

Jeigu ketinate savo bagažą gabenti automobiliu, tai gali pasirodyti, kad svoris nesvarbu – gali būti bagažas sunkus. Jei keliausite savo kojomis – norėsite kuo lengvesnės kuprinės. Tačiau tais atvejais, kai planuojate skristi lėktuvu – jūsų bagažo svoris yra labai svarbus. Todėl būtinai turite pasverti savo bagažą ir keliauti su tokiu, koks yra tinkamas ir leidžiamas pagal oro uosto nustatymus. Čia vėlgi reikės pasverti, ir tą geriausia (patogiausia) daryti su specialiai bagažui skirtomis svarstyklėmis, primontuotomis prie kablio, ir prie rankenos.

Maisto

Tai turbūt priešingybė tam, ką mes vadiname vardu „automobilinės svarstyklės“. Maistui skirtas svėrimo aparatas gali būti itin tikslus, tačiau tai tebėra labai populiarus pasirinkimas ir jį pas daug ką dar galima rasti. Dar smulkiau sveria laboratorijose esančios svarstyklės, bet pastarosios dažnai jau būna susietos ir su papildomais skaičiavimais, todėl kartais tampa nebe svarstyklėmis, o apskritai daugiafunkciniais įrenginiais.

Skelbta Produktai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.