Mėgėjiški ir profesionalūs STIHL trimeriai

Žolės ir krūmų pjovimo technikos pasiūla išties didelė – pirkėjams siūlomos įvairių gamintojų žoliapjovės ir krūmapjovės, liaudiškai vadinamos trimeriais. Praktika rodo, kad itin produktyvius rezultatus užtikrina STIHL trimeriai. Tiesa, kaip ir bet kokia kita technika, įranga gali būti pritaikyta tiek mėgėjiškam, tiek profesionaliam darbui. Konkretus sprendimas turėtų būti priimtas, priklausomai nuo planuojamos veiklos pobūdžio ir darbo apimčių.

Krūmapjovių tipai

Trimeriai gali būti varomi elektra, benzinu arba turėti akumuliatorių. Kad išvengtumėte netikėtų staigmenų, turėtumėte iš anksto pasidomėti vienos ir kitos technikos privalumais bei trūkumais. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasikonsultuokite su įrankių pardavėjais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir patars dėl optimaliausio sprendimo jūsų atveju. Primename, kad krūmapjovės naudojamos sunkiai pasiekiamų žolių pjovimui, todėl jos netiks lygios vejos priežiūrai (nupjauta žolė atrodys nelygi ir nedaili).

Mėgėjiškos krūmapjovės

STIHL trimeriaiMėgėjiškai technikai priskiriamos visos akumuliatorinės ir elektrinės krūmapjovės, taip pat – dalis benzininių modelių. Tokia įranga rekomenduojama nedidelio ploto priežiūrai, pvz., nedideliam sklypui ar sodui. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali skirtis krūmapjovių komplektacija. Paprastai pirkėjams siūloma įranga parduodama drauge su pjovimo galvute, tankios žolės pjovimui skirtu 3-dančiu arba 4-dančiu valymo disku, nešiojimo diržais ir kita įranga optimaliai krūmapjovės eksploatacijai. Rinkdamiesi mėgėjišką krūmapjovę, turite įvertinti jos gamintoją. Deja, nežinomo vardo ar prastos reputacijos gamintojas negalės užtikrinti optimalios kokybės. Siūlome rinktis visoje Europoje įvertintą STIHL įrangą, realizuojančią individualius pirkėjų poreikius. Primename, kad visais atvejais mėgėjiškos krūmapjovės yra nedidelės galios, todėl netiks didesnėms darbo apimtims.

Profesionalios krūmapjovės

Profesionalios krūmapjovės – tai sudėtinga ir galinga technika, kurią paprastai naudoja įmonės, teikiančios žolės pjovimo paslaugas. Visi profesionalūs trimeriai yra varomi benzinu. Tiesa, paprastai tokia technika yra sunkesnė už mėgėjams skirtą įrangą. Svarbiausias technikos privalumas – galingas variklis. Krūmapjovės komplektuojamos su specialiai paminkštintais diržais patogiam nešiojimui. Daugelis modelių turi papildomas vibraciją mažinančias sistemas, pritaikytas didelėms mechaninėms apkrovoms. Profesionalias krūmapjoves galima naudoti ne tik didelių plotų priežiūrai, bet ir augančių krūmynų valymui. Kad būtumėte tikri įrangos kokybe, rinkitės bendrovę, kurios pagrindinė veiklos sritis – profesionalūs įrankiai sodo darbams, t. y. bendraukite su šios srities lyderiais, kurie užtikrins naudojamos technikos profesionalumą, suteiks visas garantijas ir atsakys į jūsų klausimus.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.