Ką dar galima veikti, kol pjaunate žolę

Pjaunant žolę, elektrines vejapjoves naudojame kaip patogų būdą sutvarkyti savo sklypą. Jos burzgia kur kas ramiau nei garsios benzininės ar akumuliatorinės. Tačiau galbūt galima kažkaip praplėsti savo veiklų lauką ir veikti dar kažką, o ne tik pjauti žolę? Kaip nušauti du zuikius vienu šūviu ir pjaunant žolę nuveikti dar šį bei tą?

Sudarinėti mintyse naujos sodo technikos sąrašą

Profeisonalios vejapjovėsVienas dalykas, apie kurį galbūt mąstysite pjaudami žolę aplink krūmus ir medžius bus https://parkutechnika.lt/elektriniai-pjuklai. Kaip ir kita gera technika parkams bei sodams tvarkyti. Taigi, geras laiko praleidimo būdas, kuomet pjaunate žolę – sudarinėti naujų gerų pirkinių sąrašą. Juk važinėdami po sodą, kaip tik matysite, ko aplink yra, kaip kas atrodo, ir taip pat galėsite iškart nujausti, ką reikia nusipirkti. Tik vėliau pirkite iš gerų specializuotų parduotuvių internetu, o ne atsitiktinių prekeivių turguje ar pakelėje, nes tik taip būsite tikri dėl kokybės.

Apžiūrėti valdas ir planuoti jų tvarkymą

Pjaunant žolę galima ne tik planuoti naujus būsimus pirkinius sodo priežiūrai, bet ir strategiškai matyti visą sodą. Susiplanuoti, kokių darbų dar reikia. Jeigu valdos didelės – tik žolės pjovimo metu turėsite pakankamai sąlygų tikrai kruopščiai apžiūrėti teritoriją ir pastebėti, ko gi trūksta.

Klausytis muzikos

Jeigu erzina žolės pjovimo garsas, nebūtinai turite klausytis jo. Geriau tą laiką išnaudoti produktyvesniam klausymuisi, kuomet klausotės to, kas naudinga ir neerzina, o ne kas tiesiog burzgia. Taigi, galite klausytis per ausines mėgstamos muzikos. Tereikia turėti ta skirtą įrenginį ir ausines.

Klausytis audio paskaitų

Tiems, kurie kiekvieną sekundę bando išnaudoti kuo produktyviau, galima klausytis audio paskaitų. Jų būna visokių. Galima dalyvauti kokioje nors mokymų platformoje ir būtent joje klausytis tokių paskaitų. Galima mokytis kalbų, plėsti žinias kažkokioje srityje, klausytis paskaitų, reikalingų jūsų pagrindinėms studijoms, ruoštis egzaminams ir kt. Laikas, kada pjaunate žolę, tokiu būdu bus dvigubai sėkmingas ir išnaudotas. Tiesa, geriau sudėtingų dalykų klausytis ten, kur sklypas paprastesnis, arba atvirkščiai. Mat sudėtingame sklype reikia išmanevruoti su žoliapjove tarp medžių ir krūmų, tad nebus kada galvoti apie gaunamą informaciją per ausines.

Mokytis kažką mintinai

Jeigu turite išmokti kažką mintinai, kartoti tuos žodžius ar skaičius galima pjaunant žolę. Tai leis laisvai judėti po sodą ar kitą teritoriją, o mintyse tarsi įsikals kažkokios eilutės ar skaičiai.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.