Kodėl negalima pirkti kompresoriaus, prieš tai nepasitarus su specialistu?

Jei nusprendėte investuoti į kompresorių, kreipkitės į rinkoje palankiai vertinamą pardavėją, pvz., ne vienerius metus sėkmingai dirbantis „Kompresorių centras“ siūlo plačią įrangos pasiūlą individualiems pirkėjų poreikiams. Bendrovėje prekiaujama profesionalia žinomo vardo technika, kuri pritaikyta tiek kasdieniam darbui namuose, tiek intensyviai dirbančioms pramonės sritims. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad kompresorius – gana brangus pirkinys, kurį įsigyti reikėtų tik gerai įvertinus konkrečios įrangos privalumus ir trūkumus. Kitaip sakant, jei nenorite suklysti, rekomenduojame pasitarti su šios srities profesionalais.

Turite žinoti, ko ieškote

CentrasVienas svarbiausių darbų, kurį turite apsvarstyti pirkdami kompresorių – nuspręsti, koks suspausto oro kiekis jums reikalingas. Tai esminis klausimas, kurį jums užduos pardavėjas. Jei nežinosite, kokiam prietaisui kompresorių naudosite ir kaip dažnai jį naudosite, pirkimą reikėtų atidėti vėlesniam laikui. Be to, reikėtų iš anksto pagalvoti, ar ketinate investuoti į sraigtinius, ar į stūmoklinius kompresorius, o gal ieškote produktyvių mentelinių kompresorių ar tylių medicininių prietaisų? Jei minėtoji sritis jums kelia klausimų, pasikalbėkite su parduotuvės konsultantais, kurie paaiškins įrangos skirtumus, nurodys vieno ir kito pasirinkimo privalumus bei trūkumus.

Populiariausi kompresorių tipai

Vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – sraigtiniai arba stūmokliniai kompresoriai. Pastarieji priskiriami populiariausiųjų kompresorių tipui. Tokia įranga naudojama, kai slėgio poreikis siekia iki 15 barų. Priklausomai nuo individualių poreikių, šie kompresoriai gali turėti tiesioginę arba diržinę pavarą. Kompresoriai su tiesiogine pavara vertinami dėl savo mobilumo. Tai puikus pasirinkimas tiek buičiai, tiek pramonei. Kompresoriai su diržine pavara yra didesnio pajėgumo, be to, jie kelia mažiau triukšmo, yra ilgaamžiškesni. Sraigtiniai kompresoriai siūlomi tuomet, kai klientui reikalinga nepertraukiama suspausto oro gamyba. Tokie kompresoriai teikia švarų orą, užtikrina ekonomiškumą ir ilgaamžę eksploataciją. Sraigtiniai kompresoriai dažniausiai rekomenduojami pramonei.

Vardas taip pat svarbu!

Vertinant kompresorių, būtina atsižvelgti ir į jo gamintoją – siūlome rinktis žinomo vardo gamintoją, kuris gali užtikrinti ilgaamžę kokybę ir suteikti visas reikalingas garantijas. UAB „Kompresorių centro“ pagrindinis partneris „Gardner Denver“ leidžia pasiūlyti optimalius sprendimus visoms pramonės šakoms ir ilgalaikį darbą su elektros energiją taupančiais, ekologiškais ir produktyviais kompresoriais.

Skelbta Paslaugos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.