Dulkių siurbliai – pagalbininkai namuose

Dulkių siurbliaiDulkių siurbliai – nepakeičiami pagalbininkai kiekvienuose namuose. Dulkių siurbimas – spartus ir paprastas būdas atsikratyti dulkių, kurios užteršia patalpas ir sukelia įvairias alergijas. Kokybiškas dulkių siublys turėtų būti ilgalaikė investicija. Renkantis dulkių siurblį esminiai kriterijai yra jo ypatybės ir funkcijos.

Kaip išsirinkti dulkių siurblį?

Dulkių siurbliai gali būti kelių tipų: sauso ir šlapio valymo, cikloniniai ir maži. Buityje populiariausi sauso valymo siurbliai. Jie ne tik pigesni, bet ir paprasčiau prižiūrimi. Be to, tokių siublių pasirinkimas gana gausus. Šlapio valymo siurbliai yra sunkūs ir nepaslankūs dėl plovimo skysčio. Baigus siurbti visą siurblį reikia išplauti ir išdžiovinti. Toks siurblys negali išdžiovinti storų ir tankių kilimų, bet puikiai išvalo didelius plytelių plotus. Šlapio valymo siurbliui nuolat reikia plovimo skysčio. Tačiau tokie siurbliai yra daugiafunkciai. Cikloniniai dulkių siurbliai yra naujausias siurblių tipas. Jie neturi dulkių surinkimo maišelių. Maži dulkių siurbliai yra manevringi, lengvi, todėl tinkamiausi nedidelėms patalpoms.

Perkant dulkių siurblį svarbiausi šie kriterijai: galingumas, mobilumas, dulkių kaupimo vieta, maišelio talpumas, filtrų tipas, laido ilgis, antgalių tipas, oro judėjimo kryptis ir ratukų tipas.

  • Gero dulkių siurblio galingumas siekia 2000-2200 W.
  • Ne mažiau svarbu tai, kad dulkių siurblys lengvai laviruotų tarp baldų ir nevirstų. Toks siurblys yra daug patogesnis. Be to, jis negadina grindų paviršiaus. Patogumą lemia ir siurblio žarna, galinti apsisukti 360° kampu, o pats siurblys lieka stabilus.
  • Geriausia, kad dulkių surinkimo maišeliai būtų keičiami. Tokius maišelius turintys siurbliai veikia kur kas tyliau ir galingiau nei tie, kuriuose įdėti dulkių surinkimo konteineriai. Maišelio, skirto metams, tūris turėtų būti 4-5 l.
  • Alergiškiems žmonėms rekomenduojama naudoti specialius filtrus, kurie sulaiko net ir pačias smulkiausias detales, puikiai išvalo orą. Žmonėms, auginantiems gyvūnus, rekomenduojamas Bionic filtras.
  • Siurblio laidas turi būti ilgas, nes tai užtikrina patogumą.
  • Skirtingiems paviršiams siurbti naudojami skirtingi antgaliai. Svarbiausia, kad antgaliai būtų su guminėmis apsaugomis, nes jos nebraižo kieto paviršiaus.
  • Reikia pastebėti, kad naujausi dulkių siubliai orą pučia į viršų.
  • Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad siurblio ratukai būtų guminiai, nebraižantys kieto paviršiaus.
Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.