Vasara ne už kalnų – atsinaujinkite maudymuką

MaudymukaiKai už lango toks pasakiškas oras, tikriausiai visi mintimis nuklysta prie jūros ar kitų vandens telkinių, kur galima atsipalaiduoti, išsimaudyti ir apie nieką negalvoti. Jei vyrukams šis laikotarpis labai paprastas ir džiaugsmingas, visoms panelėms ir moterims jis kelia šiek tiek nerimo – juk reikia ne tik gražiai atrodyti ir atsikratyti per žiemą prikauptų papildomų kilogramų, bet ir įsigyti naują, šią vasarą madingą maudymuką. Šiai vasarai rekomenduojami maudymukai yra gana tradiciniai – mados eina ciklais, todėl pamažu grįžta tradicinių formų ir spalvų maudymukai, kuriuos įvairiuose pasaulio pležuose buvo galima matyti dar prieš kelias dešimtis metų.

Maudymosi kostiumėlius internetu perkančios panelės vis dažniau pastebi, jog norint gerai atrodyti, nebūtina išsišokti iš minios ar atidengti kuo daugiau kūno. Juk visas grožis ir elegancija slypi būtent paprastume. Kaip byloja garsus posakis, viskas kas genialu yra labai paprasta. Tad jei ir jūs norite atrodyti subtiliai ir patraukliai, nebandykite išrasti naujo dviračio, o tiesiog pritaikykite maudymuką prie savo kūno.

Nebandykite iššokti aukščiau bambos

Norint su maudymuku atrodyti gražiai, svarbiausia yra ne tai, ar jo spalvos šį sezoną yra madingos, bet tai, ar tas maudymukas tinka prie jūsų veido ir kūno. Tai yra pats svarbiausias faktorius. Būtent į tai reikia atsižvelgti kuomet norite įsigyti sau naują maudymuką.

Jei esate kiek stambesnio kūno sudėjimo, visuomet rekomenduojame maudymukus, kurie labai smarkiai neaptempia jūsų kūno ir yra šiek tiek didesni, uždengia didesnę dalį šlaunų ar krūtinės. Ir tai visiškai nereiškia, kad jūs nuo kažko slapstotės ar bandote maskuoti savo kūną – tai tiesiog byloja apie subrendusią asmenybę, kuri yra subtili ir išpuoselėta.

Tuo atveju, jei manote jog jūsų kūno formos yra tobulos ir norite jog visas pasaulis apie jas sužinotų, galite rinktis kiek mažesnį ir atviresnį maudymuką. Tačiau atsiminkite, jog perlenkti lazdos ar iššokti aukščiau bambos jūs tikrai nenorite. Jei galvojate, kad vyrams atrodysite patrauklesnė su daugiau apnuoginto kūno, tai jūs smarkiai klystate.

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.