Kai tenka operuoti nosį

Paprastai nosies operacija atliekama dėl kelių pagrindinių priežasčių. Arba būna kreiva nosies pertvara, arba būna patirta trauma ir sugadinta bendra nosies kriauklės forma, arba dėl kosmetinių priežasčių norima pakeisti nosies formą.

Nosies pertvara

Nosies operacijaPasirodo, labai daug žmonių turi kreivas nosies pertvaras, tačiau dažniausiai nosies operacija nebūna atliekama, jos nereikia tuomet, kai žmogui tai nekelia jokio fizinio ir estetinio diskomforto. Tik labai kreiva nosies pertvara yra fiziškai matoma bei pastebima, tačiau pertvaros, kurių C arba S forma nežymiai išsikraipo viduje, paprastai tiek daug neturi blogų požymių, lengvai akimi pastebimų. Taigi, dėl grožio retai kas daro pertvaros operaciją. Kitu atveju, kai pertvara itin kreiva, ji labai paveikia ir nosies formą, nes ši gali atrodyti neproporcinga, taip pat gali ir kriauklės nosies būti ne vienodos. Dažniausiai nosies pertvaros operacijos atliekamos dėl to, kad tokia nosis apsunkina kvėpavimą, išprovokuoja slogą, sinusitą, kitas nosies problemas. Dėl to žmogui gali netgi svaigti, skaudėti galva, taip pat ir ausų, gerklės uždegimai rastis. Mat visa LOR sistema yra tarpusavy labai susijusi.

Trauma

Be abejo, po traumų atliekamos įvairios būtinos estetinės operacijos. Tačiau būtent nosies operacija atsiranda populiariųjų sąraše, mat nosis lūžta tikrai labai lengvai. Jeigu ji sugyja ne vienodai, reikia atlikti chirurgiją. Kartais dar prieš imant gyti, jau būna aišku, kad nosis yra sutraiškyta kaip lukštas, tad tenka taikytis su tuo, tvarkytis. Taigi, traumos gali versti atlikti operaciją.

Grožio chirurgija

Moterims labai netinka didelės, grubios, nesimetriškos nosys su kuprele. Sutvarkius šį veido bruožą, moters veidas gali visiškai pasikeisti, tapti itin gražiu. Tai gali tiesiog atrišti moteriai sparnus, leisti jai pasijusti laisvai, laimingai. Kodėl gi neatlikus grožio chirurgijos ir nesusitvarkius nosies, idant ši būtų kur kas gražesnė? Paprastai ši paprasta, ne itin brangi operacija pakeičia moterų gyvenimą iš esmės. Jos sumoka pinigus, šiek tiek pavaikšto su įtvaru, o paskui visą gyvenimą gali džiaugtis, kad nuo šiol atrodo tikrai gerai, nuo šiol jos turi tai, apie ką svajojo. Jeigu tai lemia ir pasitikėjimą savimi, tuomet ir nosies operacijos pasidarymas gali nulemti visą gyvenimo kokybę. Tad nereikia pasmerkti savęs, galvoti, kad visą gyvenimą turėsi kentėti su negražia nosimi. Gali kartą gyvenime susitaupyti kelis tūkstančius eurų, pasidaryti tą operaciją ir viskas bus baigta.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.